
Бойовики на Донбасі отримали від Росії нову зброю. Це високоточні артилерійські ракети "Краснопіль", повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Зафіксовано бойове застосування окупантами в зоні відповідальності "1 АК ДНР" оперативного угруповання російських окупаційних військ високоточних артилерійських боєприпасів російського виробництва типу "Краснопіль".
Це коректований артилерійський боєприпас калібру 152/155-мм, який призначений для ураження броньованих цілей і військових об'єктів з першого пострілу.Корекція виконується аеродинамічними рулями, а на кінцевій ділянці польоту по лазерній позначці на ціль. "Краснопіль" був розроблений в тульському КБ Приладобудування (РФ). Серійне виробництво ведеться ВАТ "Іжмаш" (г.Ижевск, РФ) і АТ "ЛОМО" (м.Санкт-Петербург, РФ)", - повідомляє Тимчук.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....