Хіти тижня. Час "Ч", або Як вбиватимуть Імперію Зла: ССО ЗСУ в авангарді НАТО захоплюватимуть російські ядерні об’єкти - російський військовий експерт

Як відомо, напередодні президент України підписав таємний наказ.

Сили спеціальних операцій ЗСУ. Ілюстрація:УНН

Українські спецпризначенці можуть бути “незамінні” для НАТО в разі війни з Росією. Про це пише російський військовий експерт капітан першого рангу, заступник президента РАН з інформаційної політики, доктор військових наук Костянтин Сівков, передають Патріоти України з посиланням на Військовий навігатор України.

Дану інформацію експерт виклав у матеріалі для російського видання “Военно-промышленный курьер” в статті “Топор миротворца. Сценарий войны НАТО с Россией уже реализуется“.

У разі конфлікту, як вважає експерт, сили альянсу сфокусуються на захопленні ядерних об’єктів Росії для ліквідації її переваги в стратегічних озброєннях. При цьому НАТО буде робити ставку на спецпризначенців.

“Под видом восставших группы натовских ССО попытаются нейтрализовать элементы системы управления в крупных городах, включая Москву. Такие действия могут осуществляться и без мандата ООН.

Спецназовцев могут перебросить в РФ как под видом гражданских пассажиров, так и военными самолетами, по суше или с моря. Агентура влияния, которая поможет в решении боевых задач, уже ждет. После первичной нейтрализации ядерного потенциала НАТО для закрепления успеха может ввести силы быстрого реагирования, которые установят надежный контроль над стратегическим арсеналом нашей страны”, – пише Сівков.

Саме цим, на думку автора, пояснюється нарощування в прикордонних з Росією районах угруповання натовських сил спецоперацій і частин швидкого розгортання.

При цьому Сівков відзначає особливу роль українських військових, яку вони можуть зіграти в ймовірному конфлікті.

“Вероятно, в связи с подобным сценарием в приграничных с Россией районах и наращивается группировка сил спецопераций и частей быстрого развертывания. Малочисленность ССО не должна вводить в заблуждение – скрытно нарастить их до требуемого уровня можно за два-три дня, поскольку российская система разведки будет в определенной мере дезорганизована.

Особенно ценны в этих условиях для НАТО бойцы украинского спецназа. Родственные в этнокультурном отношении с российским населением, говорящие с ним на одном языке, они будут незаменимы при ведении специальных действий с предварительным скрытным развертыванием.”, – підкреслює російський військовий експерт Сівков.

Хіти тижня. "Если хоть один з*сранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР", - журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...