Хіти тижня. Час "Ч", або Як вбиватимуть Імперію Зла: ССО ЗСУ в авангарді НАТО захоплюватимуть російські ядерні об’єкти - російський військовий експерт

Як відомо, напередодні президент України підписав таємний наказ.

Сили спеціальних операцій ЗСУ. Ілюстрація:УНН

Українські спецпризначенці можуть бути “незамінні” для НАТО в разі війни з Росією. Про це пише російський військовий експерт капітан першого рангу, заступник президента РАН з інформаційної політики, доктор військових наук Костянтин Сівков, передають Патріоти України з посиланням на Військовий навігатор України.

Дану інформацію експерт виклав у матеріалі для російського видання “Военно-промышленный курьер” в статті “Топор миротворца. Сценарий войны НАТО с Россией уже реализуется“.

У разі конфлікту, як вважає експерт, сили альянсу сфокусуються на захопленні ядерних об’єктів Росії для ліквідації її переваги в стратегічних озброєннях. При цьому НАТО буде робити ставку на спецпризначенців.

“Под видом восставших группы натовских ССО попытаются нейтрализовать элементы системы управления в крупных городах, включая Москву. Такие действия могут осуществляться и без мандата ООН.

Спецназовцев могут перебросить в РФ как под видом гражданских пассажиров, так и военными самолетами, по суше или с моря. Агентура влияния, которая поможет в решении боевых задач, уже ждет. После первичной нейтрализации ядерного потенциала НАТО для закрепления успеха может ввести силы быстрого реагирования, которые установят надежный контроль над стратегическим арсеналом нашей страны”, – пише Сівков.

Саме цим, на думку автора, пояснюється нарощування в прикордонних з Росією районах угруповання натовських сил спецоперацій і частин швидкого розгортання.

При цьому Сівков відзначає особливу роль українських військових, яку вони можуть зіграти в ймовірному конфлікті.

“Вероятно, в связи с подобным сценарием в приграничных с Россией районах и наращивается группировка сил спецопераций и частей быстрого развертывания. Малочисленность ССО не должна вводить в заблуждение – скрытно нарастить их до требуемого уровня можно за два-три дня, поскольку российская система разведки будет в определенной мере дезорганизована.

Особенно ценны в этих условиях для НАТО бойцы украинского спецназа. Родственные в этнокультурном отношении с российским населением, говорящие с ним на одном языке, они будут незаменимы при ведении специальных действий с предварительным скрытным развертыванием.”, – підкреслює російський військовий експерт Сівков.

Була єдиною претенденткою: Дочка скандального нардепа від путінської ОПЗЖ стала важливим чиновником у Полтаві (відео)

середа, 3 березень 2021, 23:38

Кива неодружений. Проте, крім Катерини, у нього є ще двоє дітей - дворічна Марія і 10-річний Георгій. Старша дочка одіозного народного депутата від ОПЗЖ Іллі Ківи 27-річна Катерина виграла конкурс на посаду директора юридичного департаменту в міській р...

"Як посіпаки Кремля в Німеччині привласнюють мільйони євро європейських платників податків", - блогер

середа, 3 березень 2021, 23:12

Залишається лише сподіватись, що німецька правоохоронна система впорається з кремлівською пропагандою та мережею агентів. Незважаючи на масштабну інформаційну війну Росії проти Німеччини, Берлін продовжує непохитно підтримувати Україну на міжнародній а...