
Поранені під час вибуху міномету "Молот" на полігоні в Рівному українські військові вважають, що це не було подвійне заряджання, як стверджує офіційна версія, заявила волонтер Ольга Решетилова, повідомляють Патріоти України.
"Один з тих, хто вижив, говорив, що бачив, як вилетіла перша міна. Після цього командир батареї перевірив стовбури з ліхтариком. А командир воював з 2014 року, у них вже до автоматизму доведено після кожного пострілу перевірити ствол. І потім було дано наказ "заряджай" і пролунав вибух", - сказала вона.
За її словами, до вибуху "Молота" залишилося багато питань. н"Наприклад, там не знайшли хвостовик від міни, а для експертизи він дуже важливий. А якби було подвійне заряджання, то хвостовиків має бути два, де вони? Що стосується запобіжника, в усіх випадках розривів, які мені відомі, він залишається прикрученим до шматку стовбура. А тут він лежав окремо метрів за сто. Питання для експертів є", - підсумувала волонтер.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...