
Поранені під час вибуху міномету "Молот" на полігоні в Рівному українські військові вважають, що це не було подвійне заряджання, як стверджує офіційна версія, заявила волонтер Ольга Решетилова, повідомляють Патріоти України.
"Один з тих, хто вижив, говорив, що бачив, як вилетіла перша міна. Після цього командир батареї перевірив стовбури з ліхтариком. А командир воював з 2014 року, у них вже до автоматизму доведено після кожного пострілу перевірити ствол. І потім було дано наказ "заряджай" і пролунав вибух", - сказала вона.
За її словами, до вибуху "Молота" залишилося багато питань. н"Наприклад, там не знайшли хвостовик від міни, а для експертизи він дуже важливий. А якби було подвійне заряджання, то хвостовиків має бути два, де вони? Що стосується запобіжника, в усіх випадках розривів, які мені відомі, він залишається прикрученим до шматку стовбура. А тут він лежав окремо метрів за сто. Питання для експертів є", - підсумувала волонтер.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...