
Про це вона сказала в ефірі телеканалу NewsOne: "Якщо Україна не буде будувати рівноправні і доброзичливі відносини з усіма своїми сусідами — ми не будемо мати ніяких шансів на майбутнє", передають Патріоти України.
На її слова відреагував політолог Олексій Голобуцький, звинувативши в тому, що Герман "зовсім перестала дбати, щоб те, що вона озвучує, хоч трохи відповідало реаліям". "Поре по кремлівській методичці про "доброзичливість" до агресора і окупанта. Інакше, звичайно, немає майбутнього. "Дайте себе вбити або помрете" — і з початком весняного загострення Герман попрощалася з логікою", — написав він.
Партизанський рух «АТЕШ» заявив, що в окупаційній адміністрації тимчасово захопленої частини Херсонської області, яку очолює Володимир Сальдо, панують панічні настрої через регулярні удари по військовій логістиці російських сил, передають Патріоти Укра...
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...