Хіти тижня. Дайте скрепам корвалолу: Американці знайшли європейцям заміну російського газу

Член американського Конгресу Девін Нуньєс заявив, що Європі необхідно підтримати прокладку Трансадріатичного газопроводу з Азербайджану до Італії, повідомляють Патріоти України.

За словами конгресмена, газопровід є єдиним рецептом зниження залежності Європи від російського газу. Нуньєс зазначив, що Європа, зокрема Німеччина, так перестануть годувати "російського ведмедя" грошима.

Він заявив також, що єдиною перешкодою будівництва газопроводу є російська пропаганда в Італії."З будівництвом Трансадріатичного газопроводу з'явиться ще одне джерело газу для Європи. Ця обставина знизить залежність європейських країн від російського газу", = заявив Нуньєс.

Відзначається, що ТАР разом з Південно-Кавказьким газопроводом і Трансанатолійським (TANAP) становить проект "Південного газового коридору", який передбачає транспортування 10 млрд кубометрів азербайджанського газу з Каспію через Грузію і Туреччину в Європу. 4 липня Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалив кредит на проект Трансадріатичного газопроводу (ТАР).

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 22 квітня

понеділок, 22 квітень 2024, 9:52

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.04.24 орієнтовно склали:

І це ще без F-16: У ЗСУ зараз більше літаків, ніж було до повномасштабного вторгнення, — Повітряні сили

понеділок, 22 квітень 2024, 9:32

Партнери передавали Україні літаки Су-27 і МіГ-29, які мали на озброєнні. Це займало менше часу на підготовку українських пілотів і не вимагало додаткової інфраструктури й обладнання, розповів Ілля Євлаш. . За 2 роки з моменту повномасштабного втор...