Хіти тижня. Давно вже час: На телеканалі NewsOne встановлять плашку "Агент країни-агресора"

Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди, прикриваючись "свободою слова".

Петро Порошенко. Фото: eadaily.com.

Президент Петро Порошенко висловив підтримку ідеї створити реєстр агентів впливу країни-агресора Російської Федерації. Про це він сказав під час щорічного послання до парламенту про внутрішнє та зовнішнє становище України, передають Патріоти України.

"Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди. Поділяю думку голови Верховної Ради про те, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних і що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як частина української території. Радий, що у парламенті теж усвідомлюють глибину цієї проблеми.

В Україні все ще діє мережа російської агентури, яка бере під контроль медіа, плодить "незалежні" громадські організації - підконтрольні Кремлю, які роздмухують антиукраїнські, антиєвропейські настрої. Тому я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ. такий закон не вплине на громадянське суспільство, медіа чи свободу слова", - наголосив президент.

Таким чином, якщо законопроект буде прийнятий, наприклад, канал NewsOne буде виходити з плашкою "Агент країни агресора", хоча сам канал ніхто не закриватиме.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...