Хіти тижня. Давно вже час: На телеканалі NewsOne встановлять плашку "Агент країни-агресора"

Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди, прикриваючись "свободою слова".

Петро Порошенко. Фото: eadaily.com.

Президент Петро Порошенко висловив підтримку ідеї створити реєстр агентів впливу країни-агресора Російської Федерації. Про це він сказав під час щорічного послання до парламенту про внутрішнє та зовнішнє становище України, передають Патріоти України.

"Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди. Поділяю думку голови Верховної Ради про те, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних і що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як частина української території. Радий, що у парламенті теж усвідомлюють глибину цієї проблеми.

В Україні все ще діє мережа російської агентури, яка бере під контроль медіа, плодить "незалежні" громадські організації - підконтрольні Кремлю, які роздмухують антиукраїнські, антиєвропейські настрої. Тому я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ. такий закон не вплине на громадянське суспільство, медіа чи свободу слова", - наголосив президент.

Таким чином, якщо законопроект буде прийнятий, наприклад, канал NewsOne буде виходити з плашкою "Агент країни агресора", хоча сам канал ніхто не закриватиме.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...