Хіти тижня. "Деб*лы, б*я": "Лавров провалив місію вирішити "українське питання", - політолог

Спроби глави російського МЗС Сергія Лаврова обговорити під час зустрічі з європейськими лідерами «українське питання» в дусі ініціатив «провести референдум» на окупованому Донбасі не будуть мати ніякого результату.

Таку думку висловила український політолог Олеся Яхно-Білківська, передають Патріоти України.

За її словами, раніше під час переговорів Володимира Путіна і Дональда Трампа подібні російські ініціативи не знайшли відгуку - інтерв'ю спецпредставника США по Україні Курта Волкера більш ніж однозначно роз'яснює позицію США. Але різноманітні «гібридні спроби» з боку РФ і далі робляться - санкції працюють, а так хочеться втікти від відповідальності за злочини.

Відзначимо, що після особистих зустрічей з Макроном, Меркель, Путін вирішив нагадати європейським лідерам через своїх підданих про його прохання - натиснути разом на Україну в частині надання Донбасу особливого статусу після референдуму без відома Києва. В результаті глава МЗС РФ Лавров і глава Генштабу РФ Герасимов побували в Берліні і Парижі.

Опублікував: Олег Устименко

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...