Хіти тижня. Діди в гробах перевернулись: На параді перемоги у Москві показали техніку, з якої вбивали українців на Донбасі

Волонтер розповів, як вдалося вирахувати російських військових і техніку з параду.

Парад в Москві 9 травня 2018 року. Фото: Уніан

Спікер волонтерського спільноти InformNapalm Михайло Макарук розповів, як вдалося вирахувати військових і техніку з параду в Москві, яка брала участь в конфлікті на Донбасі, зокрема автомобіль "Тигр", повідомляють Патріоти України з посиланням на «Прямий».

"По Москві їдуть “Смерчі”, “Тигри”, “Буки” та “Тори”, які за словами диктора “успішно вирішують задачі” - вся ця техніка використовується Росією у війни проти України". За словами волонтера, техніка ідентифікується за допомогою геотаргетинга, картографії, топографії і зіставлення фото.

Зокрема, було встановлено особу російського військового, який воював у складі 136-ї бригади, що брала участь у війні на Донбасі в 2016 році і параді. "Це був Олег Рахімов, який прибув з 136-ї мотострілецької бригади, дислокованої в Дагестані... Згодом, під час аналізу техніко-технічних характеристик був визначений автомобіль, а також місце дислокації, де все це (фото) було зроблене. Це було зроблене біля Луганська", - розповів Макарук.

Волонтер додав, що особистість військового була встановлена завдяки його активності в соцмережі. "Згодом він був визначений завдяки тому, що в соцмережах дуже активно постив себе, своїх друзів, нагороди, разміщення в ППД цієї бригади та всі дані, які вказували безпосередньо на нього. Це один із тих випадків, коли сфера дослідження співпала з сферою діяльності Міністерства юстиції України, яке готує звинувачувальний акт України проти РФ", - розповів він.

Макарук також підкреслив, що дана інформація потрапляє в сферу діяльності Міністерства юстиції, яке готує позови проти Росії.


Опублікував: Інна Мартинчук

Хіти тижня. Перша реакція РПЦ на створення в Україні помісної православної церкви

неділя, 16 грудень 2018, 23:05

У РПЦ заявили, що Українська православна церква Московського патріархату не припинятиме своєї діяльності і після створення в Україні єдиної автокефальної помісної православної церкви. Про це повідомив прес-секретар патріарха Московського і всієї Русі К...

Хіти тижня. Волкер пропонує Україні стратегічно невірну і дуже небезпечну річ, - український філософ

неділя, 16 грудень 2018, 22:30

Україна повинна вибрати один з двох варіантів - або ми ведемо війну і обговорюємо війну в комплексі, або ми розриваємо ці питання окремо, як цього хоче Росія. До сих пір ми не вели прямих переговорів з агресором, якщо не враховувати переговорів, які ве...