Хіти тижня. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території.

Петро Симоненко

На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симоненко. Глава забороненої в Україні Компартії взяв участь в дискусії, яка стосувалася провокацій флоту РФ в Азовському морі, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що останні місяці практично щодня прикордонники РФ затримують для огляду судна, що йдуть в український Маріуполь або ж виходять з нього.

Петро Симоненко в кращих традиціях пропагандистів, різко поміняв тему дискусії, перейшовши на прямі звинувачення української влади. Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, нічтоже сумняшися звинуватив українських військових в ... мінуванні території. «Діти в поле вийти не можуть», - надривався Петро Симоненко, мабуть, забувши, яка країна прийшла з війною в Україні.
Опублікував: Олег Устименко

Мата Харі по-лугандонські: Жінка телефоном передавала розвіддані терористам з "ЛНР"

вівторок, 20 серпень 2019, 20:08

Пійманій шпигунці варто було б знати, що її попередницю розстріляли рішенням суду Франції. На Луганщині повідомлено про підозру особі, яка телефоном передавала терористам “ЛНР” розвідувальну інформацію. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Луганськ...

"А путен говорит, что всё в норме": Мережу вразив пейзаж в районі ядерної НП в Росії

вівторок, 20 серпень 2019, 19:45

В радіусі 300 кілометрів від епіцентру детонації "згоріли дерева". Радіація після вибуху реактивної установки на військовому полігоні під Северодвінськом (Росія) завдала значної шкоди природі. Про це повідомляє ресурс Newsader, передають Патріоти Украї...