Хіти тижня. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території.

Петро Симоненко

На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симоненко. Глава забороненої в Україні Компартії взяв участь в дискусії, яка стосувалася провокацій флоту РФ в Азовському морі, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що останні місяці практично щодня прикордонники РФ затримують для огляду судна, що йдуть в український Маріуполь або ж виходять з нього.

Петро Симоненко в кращих традиціях пропагандистів, різко поміняв тему дискусії, перейшовши на прямі звинувачення української влади. Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, нічтоже сумняшися звинуватив українських військових в ... мінуванні території. «Діти в поле вийти не можуть», - надривався Петро Симоненко, мабуть, забувши, яка країна прийшла з війною в Україні.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...