Хіти тижня. "Для Украины наступит большая опасность": Військовий експерт вказав на серйозну загрозу на Донбасі

На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.

Якщо ж у Білорусі не буде ніякого збройного конфлікту, то в Україну не може не наближатись небезпека. Вся справа в тому, що у РФ немає причин нападати на найближчого союзника (на Білорусь). Такий прогноз озвучив військовий експерт Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.
«Нет какого-то существенного повода. Собственно, зачем России атаковать Беларусь? Беларусь никуда не уходит: в НАТО не вступает, в Европейский союз тоже, интегрироваться в западные структуры не собирается. Значит, Беларусь не денется никуда, и можно никуда не спешить. Думаю, и Лукашенко, и Назарбаеву позволят дожить со своими владениями», - сказав Фельгенгауер.
На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.
Фельгенгауер додав, що зараз важливо не втрачати надію, при цьому, можливо ще, що в наступному місяці ситуація буде сталевий. «Время, в принципе, сейчас самое опасное – август наступает. Однако какие резоны сейчас Кремлю предпринимать что-то на Донбассе? Ответ знают лишь в Кремле. Могут быть разные варианты», - зазначив він.
Опублікував: Олег Устименко

Х*йло в пошуках дурнів: ​Путін запропонує Зеленському миротворців на Донбасі з Білорусі - джерела

понеділок, 9 грудень 2019, 19:33

Російський президент Володимир Путін пропонуватиме введення на окуповану частину Донбасу миротворчий контингент, основною частиною якого будуть військовослужбовці з Білорусі. Про це в своєму телеграм-каналі заявив політолог та телеведучий Тарас Березов...

Сумний поворот долі "великого комбінатора": У Росії винесли вирок Рудьковському

понеділок, 9 грудень 2019, 19:23

Український екс-"соціаліст" Микола Рудьковський, котрий за свою політичну кар'єру змінив кілька політичних "дахів" та ідеологічних забарвлень невдало пошукав щастя в Москві засуджений до двох років колонії, зазначають Патріоти України. У Росії суд засу...