Хіти тижня. "Для Украины наступит большая опасность": Військовий експерт вказав на серйозну загрозу на Донбасі

На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.

Якщо ж у Білорусі не буде ніякого збройного конфлікту, то в Україну не може не наближатись небезпека. Вся справа в тому, що у РФ немає причин нападати на найближчого союзника (на Білорусь). Такий прогноз озвучив військовий експерт Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.
«Нет какого-то существенного повода. Собственно, зачем России атаковать Беларусь? Беларусь никуда не уходит: в НАТО не вступает, в Европейский союз тоже, интегрироваться в западные структуры не собирается. Значит, Беларусь не денется никуда, и можно никуда не спешить. Думаю, и Лукашенко, и Назарбаеву позволят дожить со своими владениями», - сказав Фельгенгауер.
На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.
Фельгенгауер додав, що зараз важливо не втрачати надію, при цьому, можливо ще, що в наступному місяці ситуація буде сталевий. «Время, в принципе, сейчас самое опасное – август наступает. Однако какие резоны сейчас Кремлю предпринимать что-то на Донбассе? Ответ знают лишь в Кремле. Могут быть разные варианты», - зазначив він.
Опублікував: Олег Устименко

Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

середа, 19 червень 2019, 0:20

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Державна дума Росії прийняла закон про припинення...

Хіти тижня. Іловайська трагедія: Муженко зробив сенсаційну заяву щодо свого наступника на посаді голови Генштабу ЗСУ

вівторок, 18 червень 2019, 23:55

Генерал Хомчак начебто знав, що Москва скасувала “зелений коридор”, але все одно наказав підлеглим виходити не бойовим порядком, ризикнувши життям та свободою тисяч бійців. Дива не сталося... Генерал Руслан Хомчак під час виходу з Іловайська знав, що р...