Хіти тижня. Дмитро Гордон дуже відверто розповів про своїх старих знайомих - нардепів Мураєва та Добкіна

Євгена Мураєва та Михайла Добкіна відомий журналіст вважає "класними хлопцями".

Дмитро Гордон зізнався, що Михайло Добкін йому подобається як людина. Фото: скріншот з відео.

Позафракційний нардеп, лідер партії «Наші» Євген Мураєв - симпатичний хлопець і про нього не можна нічого сказати поганого, але симпатичний хлопець - це посидіти поговорити і не більше того, а для країни - це біда. Приблизно те ж саме можна сказати про лідера «Християнських соціалістів» Михайла Добкіна, він класний, щирий, але для країни - це біда. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив журналіст, телеведучий, бізнесмен Дмитро Гордон, передають Патріоти України.

За його словами, Україна - вражаюча країна, у нас не обговорюють програми кандидатів, у нас дивляться на плакат або календарик із зображенням політика і кажуть: «а він мені подобається, буду голосувати». Доля, на жаль, країн з недодержавністю.
Дмитро Гордон також зазначив, що відкриття каналу «Наш», власником якого став Євген Мураєв - це ще одне підтвердження того, що в Україну пішли величезні «бабки» з Росії, тому що виборами «запахло» і потрібні солідні вливання. На думку Гордона, Мураєв - російський товариш і просуває з перспективою на парламентські вибори свій проросійський проект.

Очікується перекидання в Україну білоруських диверсійно-розвідувальних груп — розвідка

субота, 25 червень 2022, 23:46

Наразі окремі підрозділи спеціального призначення Російської Федерації проводять спільні навчання з підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі. . Про це в інтерв’ю виданню РБК-Україна заявив представник Головного управління розвідки Міністерс...

"Нічого дивного в цьому немає": Військовий експерт оцінив доцільність виходу ЗСУ із Сєвєродонецька

субота, 25 червень 2022, 23:42

Виведення ЗСУ їз Сєвєродонецька - це правильне рішення, яке було ухвалено виходячи з військової доцільності. Українські захисники перейшли на більш вигідні для оборони рубежі і для використання своїх переваг. Таку думку висловив військовий експерт Серг...