Хіти тижня. "Должно быть - свержение режима и мощная зачистка. Надо войти в Киев... Хватить сопли разводить!", - директор московського Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії

Московські «яструби» закликають до остаточного вирішення «українського питання». При цьому запевняють, що російські танки народ зустрічатиме квітами

Про це в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1" заявив директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров, зазначають Патріоти України.

Під час дискусії про вплив США на ситуацію в Україні і Росії Багдасаров неодноразово висловлював думку про те, що "все визначається в Сполучених Штатах". Тому, вважає він, тиск Америки на РФ не повинно вплинути на цілі країни у зовнішній політиці.

"Нам бросают вызов - мы не должны отворачиваться! А как бы нам мир, а как би мы договорились... Не будет ничего этого! Нам брошен вызов, нас хотят поставить в условия шестерки, чтобы ми отказались от своих внешнеполитических амбиций. Мы не откажемся, не мечтайте об этом!" - заявив Багдасаров.

Він додав, що свого часу Росія "не взяла Мариуполь, потому что кому-то этого не хотелось". Що стосується столиці України, то РФ нібито може розраховувати там на підтримку місцевого населення.

"Что там должно быть - свержение режима и мощная зачистка. Надо войти в Киев, опираясь на патриотическое настроение украинского народа. Хватить сопли разводить!" - підсумував Багдасаров.

Дивіться з 2.59.00.

Хіти тижня. "З глузду з'їхав, чи шо?", або "Майже поліглот, біндерівський": На урочистостях в окупованому Криму з нагоди 5-річчя анексії Путін заговорив українською (відео)

п’ятниця, 22 березень 2019, 9:00

Російський та український народи ніколи не сварилися, переконує фюрер Четвертого Рейху, підкреслюючи, що все буде добре, як приберуть режим Порошенка. "Исконный" Крим при цьому, звісно не віддасть. Президент Росії Володимир Путін під час візиту до окуп...

Щось готується? Росія перевезла гіперзвукові ракети на полігон для випробувань

п’ятниця, 22 березень 2019, 8:45

За даними розвідки США, близько 20 російських гіперзвукових ракет були перекинуті на випробувальний полігон. Про це, посилаючись на джерела, пише CNBC, повідомляють Патріоти України. "Це показує, що у них є амбіції щодо розробки цієї зброї, і що вони р...