Хіти тижня. "Должно быть - свержение режима и мощная зачистка. Надо войти в Киев... Хватить сопли разводить!", - директор московського Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії

Московські «яструби» закликають до остаточного вирішення «українського питання». При цьому запевняють, що російські танки народ зустрічатиме квітами

Про це в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1" заявив директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров, зазначають Патріоти України.

Під час дискусії про вплив США на ситуацію в Україні і Росії Багдасаров неодноразово висловлював думку про те, що "все визначається в Сполучених Штатах". Тому, вважає він, тиск Америки на РФ не повинно вплинути на цілі країни у зовнішній політиці.

"Нам бросают вызов - мы не должны отворачиваться! А как бы нам мир, а как би мы договорились... Не будет ничего этого! Нам брошен вызов, нас хотят поставить в условия шестерки, чтобы ми отказались от своих внешнеполитических амбиций. Мы не откажемся, не мечтайте об этом!" - заявив Багдасаров.

Він додав, що свого часу Росія "не взяла Мариуполь, потому что кому-то этого не хотелось". Що стосується столиці України, то РФ нібито може розраховувати там на підтримку місцевого населення.

"Что там должно быть - свержение режима и мощная зачистка. Надо войти в Киев, опираясь на патриотическое настроение украинского народа. Хватить сопли разводить!" - підсумував Багдасаров.

Дивіться з 2.59.00.

Хіти тижня. За, проти, проігнорували: Стало відомо, як нардепи проголосували щодо створення автокефальної української церкви (список)

вівторок, 24 квітень 2018, 0:15

Із присутніх 334 депутатів у сесійній залі це рішення підтримали 268 народних обранців. Проти проголосувало 36 нардепів. Утрималися – троє. Не голосували - 27 осіб. Із присутніх 334 депутатів у сесійній залі це рішення підтримали 268 народних обранців....

Хіти тижня. "Залісся, де київські князі необачно заснували Москву": Порошенко дотепно потролив прихильників "русского мира"

понеділок, 23 квітень 2018, 23:57

Дотепна "нова назва" РФ пролунала під час промови, коли президент переконував депутатів проголосувати за постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні. Президент України Петро Порош...