Хіти тижня. Дотисли? Путін пішов на важливу поступку щодо розміщення миротворців на Донбасі

Однак ВВП знову наголосив про необхідність домовлятися з так званими "ДНР" і "ЛНР".

Фото: ЗМІ

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Кремль не проти розміщення миротворчої місії ООН на всій непідконтрольної Україні території Донбасу. Про це він заявив на прес-конференції в Москві за підсумками російсько-австрійських переговорів, повідомляють Патріоти України.

"Тепер кажуть: ні. Потрібно, щоб вони (миротворці ООН, - ред.) перебували скрізь, тобто фактично мова йде про те, щоб поставити всю цю територію під міжнародний контроль. Росія "за" чи "проти"? Ми, як мінімум, не проти", - говорить президент Росії.

Однак він знову заявив про необхідність домовлятися з питання миротворців з так званими "ДНР" і "ЛНР". "Але потрібно домовлятися з цими невизнаними республіками. Ідіть тоді і домовтеся з ними. Ні, цього ніхто не хоче робити", - сказав Путін.

Звернемо увагу, що раніше Росія неодноразово підкреслювала, що миротворці повинні бути розміщені тільки на лінії розмежування, а також категорично виступала проти того, щоб "блакитні шоломи" з'явилися на непідконтрольному Києву ділянці українсько-російського кордону. Також Кремль не раз наполягав на тому, що по суті це повинна бути не миротворча місія, а місія з охорони спостерігачів СММ ОБСЄ.

З архіву ПУ. "Украина мстит: Три русские подлодки вышли из строя у берегов Сирии", - блогер

субота, 19 вересень 2020, 22:00

"Ставшая легендарная история позорного русского авианосца "АДмирал Кузнецов", завонявшего дымом все Средиземное море, получила продолжение. Следом за моряками пришла очередь позориться русским подводникам. Как всегда, не обошлось без украинского следа"...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов