Хіти тижня. Джерело розкрило несподівані подробиці європейського вояжу Порошенка

Під час недавньої поїздки президента України Петра Порошенка до Європи українська делегація обговорювала із зарубіжними колегами критику ЄС з приводу боротьби з корупцією і закликала підготувати декларацію за підсумками 20-го саміту Україна-ЄС.

Про це "Апострофу" повідомило джерело в українських дипломатичних колах, передають Патріоти України.

За його словами, однією з ключових тем розмов стала постійна критика ЄС на адресу України з питань боротьби з корупцією. "Вони (представники української влади, - ред.) хочуть, щоб в ЄС менше говорили про корупцію. Тому що Росія буде включатися в українські вибори, використовуючи цю тезу. Тому наші політики просять менше про це говорити. Але в ЄС не готові на таке погоджуватися", - повідомив співрозмовник.

За його словами, різні погляди на це питання можуть стати перешкодою на саміті. На попередніх заходах учасники не надали загальні заяви, в зв'язку з чим надійшла пропозиція за підсумками липневого саміту підготувати декларацію. "Складнощі з зазначеною декларацією виникли після нідерландського референдуму 2016 року, який заблокував остаточну ратифікацію українсько-європейського Угоди про асоціацію. Він не дає спокою досі. Тому з боку української делегації було запропоновано визнати цей референдум непорозумінням, а його результати - помилковими", - підкреслило джерело.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.