Хіти тижня. "Если не смотреть на лица и не узнавать голоса, то можно подумать, что это русский КВН шутит про Украину", - Муждабаєв про "95-й квартал"

Кому так страшно заважає жити заборона прокату деяких російських фільмів через ліцензовані українські мережі? Кого тут змушують щось говорити і якою мовою? Кого і про що змушують, тим більше, мовчати?

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"В ленте попалась свежая юмореска от 95-го, я давно их не смотрел, кликнул. Вы тоже, если есть время, посмотрите, а то я не совсем понял. Кому и что запрещают говорить в Украине?

Кому так страшно мешает жить запрет проката некоторых российских фильмов через лицензированные украинские сети? Кого тут заставляют что-то говорить и на каком языке? Кого и о чем заставляют, тем более, молчать? Бррр)) Сюр какой-то.

Если не смотреть на лица и не узнавать голоса, то, можно подумать, это русский КВН на их первом канале шутит по Украину. О чем вообще речь? Кого у нас так жёстко ущемили, кому зашили рот?

Может, я что-то упустил, не знаю о серьёзных переменах в политической жизни Украины. Кто в курсе — пожалуйста, расскажите, заодно подскажете, в каком месте тут смеяться. Спасибо!"

Не тільки Вісь зла може грати в підвищення ставок: G7 пообіцяла нові санкції проти Китаю за допомогу російській агресії проти України

субота, 15 червень 2024, 4:15

Країни "Групи семи" заявили, що продовжать вживати заходів проти суб'єктів у Китаї та третіх країнах, які підтримують військову машину Росії. Про йдеться в їхній декларації за підсумками саміту. Лідери держав G7 зазначили, що мова, зокрема, йде про фін...

Китай перед Самітом миру "перетягує" держави на бік свого "мирного плану"

субота, 15 червень 2024, 1:45

Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії цими вихідними, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів. Про це повідомило агентство Reuters після спілкування з 10 неназваними дипломатами, передають П...