Хіти тижня. "Если Турчинов полезет в Керченский пролив снова, Путин ему ответит", - Гордон

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що українські кораблі знову підуть через Керченську протоку.

Дмитро Гордон

Український журналіст Дмитро Гордон звернувся до секретаря РНБО і підкреслив, що його заяви виглядають дурними і необдуманими, передають Патріоти України.

«Якщо Турчинов ще раз полізе в Керченську протоку, то Путін відповість. Я хоч і не фанат Росії, але заперечувати потужність їх армії просто неможливо, а робити такі заяви, як Турчинов - нерозумно і необдумано», - заявив Гордон.

Нагадаємо, що інцидент в Керченській протоці стався 25 листопада. Російські прикордонники затримали українські кораблі і весь екіпаж. Через добу указом президента України Петра Порошенка в країні було введено військовий стан на один місяць. Заява Турчинова прозвучало пару днів назад.

При цьому деякі російські експерти відзначають, що заява була зроблена спеціально: за їхніми словами, через кілька днів військовий стан в країні закінчиться, тому нібито київська влада планує нові провокації, щоб потім звинуватити в них Росію і продовжити особливий режим в Україні.

"Будут просить помощи у Запада": Відомий письменник спрогнозував, що станеться із Росією після Путіна

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:32

Коли президент РФ Володимир Путін покине свою посаду, новим російським властям доведеться пожертвувати Донбасом і Кримом, і це стане необхідністю, щоб країна знову змогла повернутися в цивілізований світ. Така заява пролунала від письменника і публіцис...

"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...