Хіти тижня. "Если Турчинов полезет в Керченский пролив снова, Путин ему ответит", - Гордон

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що українські кораблі знову підуть через Керченську протоку.

Дмитро Гордон

Український журналіст Дмитро Гордон звернувся до секретаря РНБО і підкреслив, що його заяви виглядають дурними і необдуманими, передають Патріоти України.

«Якщо Турчинов ще раз полізе в Керченську протоку, то Путін відповість. Я хоч і не фанат Росії, але заперечувати потужність їх армії просто неможливо, а робити такі заяви, як Турчинов - нерозумно і необдумано», - заявив Гордон.

Нагадаємо, що інцидент в Керченській протоці стався 25 листопада. Російські прикордонники затримали українські кораблі і весь екіпаж. Через добу указом президента України Петра Порошенка в країні було введено військовий стан на один місяць. Заява Турчинова прозвучало пару днів назад.

При цьому деякі російські експерти відзначають, що заява була зроблена спеціально: за їхніми словами, через кілька днів військовий стан в країні закінчиться, тому нібито київська влада планує нові провокації, щоб потім звинуватити в них Росію і продовжити особливий режим в Україні.

Хіти тижня. Що на це скаже Зе? Міністр оборони визнав втрату ЗСУ позицій на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 7:00

Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродс...

"Україні ні на кого розраховувати. Європі зручніше ігнорувати агресію Росії", - Магда

понеділок, 24 лютий 2020, 6:52

"Столиця Баварії давно увійшла до переліку місць, пов’язаних з міжнародними відносинами. У 1938 році Велика Британія та Франція отримали жорстокий урок з безперспективності умиротворення агресора. Після завершення Другої світової, у Мюнхені почали збир...