Хіти тижня. "Фотограф уже пропал": У мережі висміяли Путіна з високим політиком

Олександру Вучичу довелося нахилитися, щоб привітати російського колегу.

Зріст Олександра Вучича - 1,99 см. Фото: Вікіпедія.

Президент Росії Володимир Путін повеселив мережу новим знімком, на якому він зображений з сербським лідером Олександром Вучичем, зріст якого становить майже 2 метри. Відповідне фото опублікували на сторінці РаіссяТудей в Facebook, передають Патріоти України.

Вучичу довелося нахилитися, щоб привітати російського колегу. Оскільки Путін часто попадався на махінаціях зі зростом, автор публікації звернув увагу, що в цей раз приховати справжні параметри не вдалося. "Увага! Пропав фотограф", - саркастично зауважив він.

Відреагували на контраст у зрості лідерів двох країн і користувачі. "Скажут, что с баскетболистами встреча была", "Вучич просто реально огромный, тут фотографы были бессильны", "Мал золотник", "Кадр из мультика "Смурфики", "Путин – малыш", – написали в коментарях.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...