
Так званий "депутат" Держдуми від Севастополя Дмитро Бєлік заявив, що після інциденту в Керченській протоці до кораблів Військово-морських сил України має бути особливе ставлення, повідомляють Патріоти України.
"Вони зобов'язані проходити під Кримським мостом з зачохленими знаряддями, без включених станцій автоматичного ведення вогню, підкорятися наказам російського конвою і йти строго по заданому для них курсу", - заявив він. Бєлік додав, що українські кораблі заходитимуть через протоку "у гамівній сорочці".
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...
Державна прикордонна служба України наразі не фіксує накопичення білоруських військ поблизу українського кордону або формування ударного угруповання, передають Патріоти України. Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко. За його словами, безпосередн...