Хіти тижня. Гіркін ллє сльози за черговим ватажком найманців "молодих республік", котрого невдячні хазяї "пустили у розход"

В окупованому Луганську терористи схопили свого подільника, одного із засновників скандального угруповання "Призрак" Олександра Костіна.

Днями один з ватажків терористів "ЛНР" Костін, винний у вбивствах українців, був відправлений своїми ж "на підвал". Про гучний арешт у терористичній "ЛНР" повідомив Twitter-аккаунт IgorGirkin, передають Патріоти України.

Костін є одним з творців сумнозвісного угруповання "ЛНР" під назвою "Призрак", відомого своєю жорстокістю по відношенню до мирного населення Донбасу. "С августа 2014-го по конец января 2015-го Костин командовавал отдельным механизированным батальоном "Август". Сняли его с командования после провала танковой атаки на ВОП "Валера" под Санжаровкой", - повідомив IgorGirkin, уточнивши, що схопили Костіна не за Санжарівку."Перебрали несколько обвинений, в том числе Санжаровку, но не вышло, и остановились на какой-то темной истории лета 2014-го с 200-ми (убийствами - ред.) из гражданских", - зазначив IgorGirkin. По всій видимості, тепер терориста Костіна очікує дуже важка доля.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...