Хіти тижня. "Як довіряти країну людині, яка навіть YouTube хотіла наїб...ти?": Блогер про Тимошенко та її піарників

YouTube-сторінка леді Ю втратила половину своїх підписників, оскільки їхні акаунти виявилися фейковими.

Юлія Тимошенко. Фото: соцмережі.

"Пишуть, YouTube-сторінка Тимошенко втратила половину своїх підписників, оскільки їхні акаунти виявилися фейковими. Мінус 47 тис. акаунтів. Ось як довіряти країну людині, яка навіть YouTube хотіла наїб...ти?", - пише Олексій Давиденко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Є у мене друг. У її команді працює. Так у нього у Facebook 20 тис. підписників і в середньому 20 лайків під постами. Клоуни. Фейкові акаунти, фейкові підписники, фейкові обіцянки.

Газ вони удвічі знизять. Та ви спочатку навчіться не обманювати оточення у дрібницях, а потім поговоримо про газ. Блокчейни. Ідіть краще бабусь у селі розводьте. У вас це явно краще виходить".

У ГУР розповіли про успіхи таємного проекту "Black Box" - завдав росіянам збитків на $700 мільйонів

понеділок, 5 червень 2023, 14:53

У рамках таємного проекту "Black Box", реалізованого Головним управлінням розвідки Міноборони і Фондом "Повернись живим", російським загарбникам лише протягом останнього місяця вже завдано збитків на суму в понад $700 мільйонів, передають Патріоти Укра...

Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: У WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі

понеділок, 5 червень 2023, 14:42

Газета The Washington PosT висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним, передают...