Хіти тижня. Як Путін приготувався до нової війни проти України, - ЗМІ

Російський "Газпром" в січні 2020 року збирається припинити поставки газу в Україну.

Заяви представників ЄС, зокрема канцлера Німеччини Ангели Меркель, про необхідність зберегти транспортування палива через Україну, виявилися просто заявами. І після запуску російського обхідного газопроводу "Північний потік-2" з виходом безпосередньо в німецький Грайфсвальд "Газпром" планує повністю перекрити газовий вентиль на кордоні з Україною, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Зазначається, що мова йде про газ як для потреб українських користувачів, так і для транзиту газу в Європу через українську територію.

Як "Апострофу" стало відомо від джерела в дипломатичних колах Євросоюзу, саме успішна - з доброї волі Німеччини та Єврокомісії - реалізація "Північного потоку-2" і дозволить позбавити нашу країну газового транзиту.

За словами співрозмовника, на цьому тижні в Брюсселі відбулися заходи, присвячені енергетичній безпеці ЄС і транзиту російського газу, де позиції сторін стали остаточно зрозумілі, як і подальший сценарій розвитку подій - аж до нової українсько-російської газової війни в січні наступного року.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...