Хіти тижня. Як Путін приготувався до нової війни проти України, - ЗМІ

Російський "Газпром" в січні 2020 року збирається припинити поставки газу в Україну.

Заяви представників ЄС, зокрема канцлера Німеччини Ангели Меркель, про необхідність зберегти транспортування палива через Україну, виявилися просто заявами. І після запуску російського обхідного газопроводу "Північний потік-2" з виходом безпосередньо в німецький Грайфсвальд "Газпром" планує повністю перекрити газовий вентиль на кордоні з Україною, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Зазначається, що мова йде про газ як для потреб українських користувачів, так і для транзиту газу в Європу через українську територію.

Як "Апострофу" стало відомо від джерела в дипломатичних колах Євросоюзу, саме успішна - з доброї волі Німеччини та Єврокомісії - реалізація "Північного потоку-2" і дозволить позбавити нашу країну газового транзиту.

За словами співрозмовника, на цьому тижні в Брюсселі відбулися заходи, присвячені енергетичній безпеці ЄС і транзиту російського газу, де позиції сторін стали остаточно зрозумілі, як і подальший сценарій розвитку подій - аж до нової українсько-російської газової війни в січні наступного року.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...