Хіти тижня. Як тільки повернеться збірна до Лондона: Британці готують потужний удар по Росії

Найближчим часом Лондон введе нові санкції проти Росії.

Приводів для цього більше ніж достатньо. Про загрожуючі Кремлю санкції повідомив заступник гендиректора російського Transparency International Ілля Шуманов на своєму telegram-каналі Shumanov, передають Патріоти України.

Правозахисник запевнив, що нові санкції проти Росії будуть введені неодмінно. Обмеження не ввели негайно тільки з однієї причини - ЧС-2018. Британці не хочуть загострювати ситуацію, поки їхня збірна бере участь в Мундіалі.

Крім того, вони зволікають ще й через нестабільність у власному уряді. Однак очікувати, що удару вдасться уникнути, не варто. "Причин для введення санкцій накопичилося вже достатньо: смерть британської громадянки від "Новачка" в Еймсбері, розслідування втручання Росії в організацію Brexit і триваючі антиклептократичні активності NCA", - розповів Шуманов.

Опублікував: Олег Устименко

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...