Хіти тижня. Якщо - Третя світова: Генерал розповів, хто переможе

Успішні нині держави можуть опинитися позаду в гонці озброєнь.

Ілюстрація: politeka.net

Переможцем конфлікту епохи четвертої промислової революції може стати країна, яка раніше не володіла успіхами у військовій сфері. До такого висновку прийшли генерал-лейтенант (у відставці) армії США Девід Барно і вчений Нора Бензаель з Американського університету (США), повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що країни, які не мають досвіду масштабних бойових дій, але які мають сучасну високотехнологічну зброєю, можуть мати переваги над успішними в минулому військовими державами, оскільки першим, на відміну від других, не потрібно докладати зусиль для підтримки застарілої зброї.

Також акцентується увага на ролі "х-фактора". "Просте внесення додаткових змін до сучасні системи і процеси ведення бойових дій можуть виявитися катастрофічним для противників, які успішно використовують величезні глобальні перетворення", - пишуть автори.

В ОРДО заявили про скидання "боєприпасу ЗСУ" на нафтобазу в окупованому Донецьку (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 12:30

Так званий представник "ДНР" у підгрупі з безпеки в ТКГ на мирних переговорах Олексій Ніканоров заявив про те, що вранці 27 жовтня БПЛА ЗСУ нібито скинув боєприпас на нафтобазу в непідконтрольному Україні Донецьку. Про це повідомляють підконтрольні ОРД...

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...