Хіти тижня. "Якщо йде атака": Лукашенко висунув ультиматум Путіну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про атаку проти білоруського продовольства на ринку Російської Федерації і виставив ультиматум главі Кремля Володимиру Путіну, повідомляють Патріоти України.

"Якщо іде атака на білоруську продукцію, поставлене завдання диверсифікувати ринки... Якщо Росія надалі проводитиме таку політику, ми, звісно, будемо йти на інші ринки", - заявив Лукашенко.

За його словами, диверсифікація експорту є аксіомою для будь-якої держави. "Не можна замикатися навіть на найбільш дружню і братню державу - один ринок, не маючи інших. Білорусь планує збалансувати свій експорт, щоб постачати приблизно по третині обсягів на російський ринок, у Євросоюз, інші країни", - додав Лукашенко.

Президент Білорусі також назвав необґрунтованими закиди щодо демпінгу на російському ринку продовольства. "Я часто керівникам Росії кажу: створіть компанію якусь велику, і ми через неї будемо постачати на всю Росію. Тобто тут просто йде недобросовісна конкуренція. Справа абсолютно не в якості", - резюмував Лукашенко.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...