Хіти тижня. "Якщо Юлія Тимошенко переможе на виборах, вона отримає зовсім не те, про що мріяла", - Рибачук

Це останній президентський шанс Тимошенко, впевнений експерт.

Олег Рибачук

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" розповів голова громадської організації "Центр UA" Олег Рибачук, передають Патріоти України.

"Це буде інша країна — не подаруночок. Але у Тимошенко - гарний політичний інстинкт. Це буде цікава тема. В Україні достатньо злих і професійних спостерігачів, які аналізуватимуть кожну обіцянку. Обітниці Порошенка, що за тиждень закінчить АТО, продасть бізнес, повернулися йому сторицею. Нічого не виконано. Що не тема, то провал. Вже забув про свою стратегію розвитку "Україна 2020" і томос піднімає на хоругву (президент і Верховна Рада звернулися з проханням до Вселенського патріарха Варфоломія надати томос про автокефалію Православної церкви в Україні. - ред.)", - пояснює він.

Це останній президентський шанс Тимошенко, впевнений експерт. "Вона не зможе, як раніше, перекроїти під себе олігархів і на одній вареничній у Дніпрі побудувати фінансову імперію. Країна інша. Матиме купу мотивованих опонентів, які слідкуватимуть за кожним її кроком", - додає Олег Рибачук.

Опублікував: Олег Устименко

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...