Хіти тижня. Якщо кривавий фюрер зважиться на велику війну: Тишкевич розповів, чи в змозі ЗСУ відбити атаку Росії сьогодні

На сьогодні ЗСУ можуть впевнено стримати потенційний наступ російської армії. Але повноцінно перейти в атаку сил і засобів в України поки що немає. Таку думку в ефірі ObozTV висловив аналітик "Українського інституту майбутнього" Ігар Тишкевич, повідомляють Патріоти України.

За його словами, повернути Донбас силовими методами, одним різким наступом, сьогодні неможливо. "Росія може оперативно стягнути велику кількість техніки, в тому числі і застарілої за мірками РФ, наприклад, Т-64, Т-72. Вона це може зробити протягом місяця", — пояснив Тишкевич.

Він нагадав, що в ЗСУ сьогодні на озброєнні стоїть лише приблизно 800 танків. У той час, як армія Росії має у строю 3030 танків і 10 200 танків на зберіганні.

"Вести наступальні бої, якщо Росія захоче ввести на Донбас ще декілька батальйонно-тактичних груп? Не думаю, що такий наступ буде успішним і я більш ніж упевнений, що це розуміють у тому числі в нас у Генштабі та Міноборони", - підсумував він.

Концерті Кобзона недозбирав аншлаг, але у росіян висока утилізація артилерії та автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

середа, 25 червень 2025, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.25 орієнтовно склали:

Росія намагається зірвати плани НАТО щодо зміцнення оборони: В ISW розкрили задум агресора

середа, 25 червень 2025, 7:30

Російські посадовці намагаються впливати на обговорення збільшення оборонних витрат НАТО. Москва стверджує, що вимушена відповідати на «агресивні наміри» Альянсу. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти ...