Хіти тижня. Якщо вибори наступного тижня: Соціологи оприлюднили рейтинг кандидатів у президенти

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко очолила б першу п'ятірку кандидатів, якби вибори президента відбулись наступного тижня. Такі дані опитування громадської думки презентовано сьогодні на прес-конференції у Києві, повідомляють Патріоти України.

"Якби вибори президента відбулись наступного тижня, рівень підтримки першої п’ятірки кандидатів був би таким: Юлія Тимошенко - 13,4% серед всіх (18,6% від тих, хто визначився та голосуватиме), Володимир Зеленський - 10,8% (15%), Юрій Бойко - 8,5% (11,8%), Анатолій Гриценко - 8,1% (11,2%), Петро Порошенко - 7,7% (10,7%). Тобто є явний лідер та чотири кандидати, які виборюватимуть шанс пройти до другого туру", - сказано у прес-релізі за результатами опитування.

Також, як повідомляється, 77,8% респондентів заявили, що готові під час виборів президента прийти на виборчі дільниці. Вказали, що точно не голосуватимуть, 17,8% опитаних, 4,9% не визначились, чи голосуватимуть або ухилились від відповіді.

Крім того, у прес-релізі зазначається, що найвищий антирейтинг на сьогодні мають нинішній президент Порошенко (ніколи б не проголосували за нього 51,9% опитаних), Тимошенко (28,9%), представник «Опозиційної платформи – За життя» Бойко (24,8%) та голова Радикальної партії Олега Ляшко (22,8%). При цьому найбільший потенціал до зростання рейтингу (називають другим можливим кандидатом, за якого можуть проголосувати) мають голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко 7,6%, щоумен Володимир Зеленський (6,5%) та Тимошенко (5,5%).

Опитування громадської думки проводили з 16 по 22 грудня 2018 року спільно Центр «Соціальний моніторинг» та Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка. Опитування охопило всю територію країни (за винятком тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим). Вибіркова сукупність репрезентативна за віком (населення від 18 років і старші), статтю, типом населеного пункту та регіоном. Всього було опитано 2045 респондентів.

Стандартні відхилення за достовірних 95% не перевищують 2,2%. Рівень кооперації респондентів становить 57%. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю за місцем проживання респондента „віч-на-віч”.

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину в Україні і пообіцяв всім "унікальну" вакцину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч, передають Патріоти України. Глава держави підкресл...