Хіти тижня. "Є два шляхи": Відомий політик попередив Україну про серйозну небезпеку

Україну до 2030 року може очікувати реальна загроза поглинання іншою державою. Про це в своїй книзі "Мій шлях в задзеркаллі" написав український політик і перший секретар РНБО Володимир Горбулін. При цьому він зазначив, що наша країна може уникнути такої долі, повідомляють Патріоти України.

"В цілому у України на рубежі 2030-х років є тільки два шляхи: або стати сильною державою, або зіткнутися з реальною небезпекою поглинання", – заявив Горбулін.

Політик підкреслив, що правила і принципи ліберального міжнародного порядку, сформованого після Другої світової війни, більше не працюють.

"А це означає, що Україні слід краще вивчити своїх союзників і опонентів, щоб не допустити "розчинення" національних інтересів в хвилях чужих цілей і очікувань", – додав він.

Політик акцентував, що Україні потрібно сформувати сильну зовнішньополітичну стратегію, враховуючи стрімко мінливий міжнародний контекст. Нашій країні необхідно визначити "опорні точки" – країни, на які Україна може спиратися.

"Адже практика показує, що Франція і Німеччина, учасники Нормандського формату, які повинні були б відстоювати інтереси України, все більше дрейфують у бік Росії, будуючи "Північні потоки" і нову європейську архітектуру безпеки з Москвою", – пояснив він.

Джерело: Сегодня

Дати агресору рішучу відсіч: У Конгресі США схвалили збільшення військової допомоги Україні

середа, 22 вересень 2021, 9:27

Комітет з правил Палати представників США (нижня палата Конгресу США) схвалив поправки до проекту оборонного бюджету США на 2022 рік. Вони передбачають збільшення військової допомоги Україні на 50 млн долларів, передають Патріоти України на "Голос Амер...

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...