Хіти тижня. Єврейська держава знов декласувала Москву з її "суперзброєю": ЦАХАЛ знищив у Сирії комплекс російської ППО

За останніми даними Ізраїль розстріляв комплекс C-300 в Сирії, який намагався атакувати літаки ЦАХАЛ.

Сирійські державні ЗМІ повідомили про те, що ППО Асада минулої ночі збили ізраїльський винищувач і чотири ракети, передають Патріоти України.

Агентство SANA повідомило про "відбитті агресії" над південною Сирією, і про те, що засоби ППО збили кілька ворожих цілей над містом Аль-Кісва на південь від Дамаска. Однак в ЦАХАЛ це спростовують. За словами Ізраїлю всі літаки повернулися на базу.
Російські ЗМІ, з посиланням на сирійські джерела, повідомили про те, що збитий ізраїльський літак і чотири ракети. Сирійське державне телебачення повідомило про те, що "ізраїльська атака не досягнула своєї мети, тому що ворожі цілі були збиті".
Аль-Кісва знаходиться в 50 км від ізраїльського кордону і в ньому розташовані бази іранської міліції.

Прес-служба ЦАХАЛу спростувала сирійські повідомлення, назвавши їх "фальшивими" і заявивши, що ізраїльські літаки збиті не були. У той же час, на відкритій місцевості на Голанських висотах впала ракета класу "земля-повітря" і ЦАХАЛ веде пошуки інших ракет, які можливо впали в регіоні.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...