Хіти тижня. Його "Липецька фабрика": У Зеленського знайшли бізнес у Росії, - "Схеми" (відео)

Володимир Зеленський заявляв, що бізнес в Росії закрив відразу після початку війни на Донбасі в 2014 році.

Володимир Зеленський. Фото: скріншот з відео.

Журналісти заявили про те, що кінобізнес кандидата в президенти України Володимира Зеленського в Росії досі функціонує, незважаючи на заперечення коміка. Результати відповідного розслідування оприлюднили в рамках програми "Схеми", передають Патріоти України.

За їх словами, в РФ було виявлено три взаємопов'язаних компанії. "Вайсберг Пикчерс", "Платинумфильм" і "Грин Филмс". Засновником всіх трьох є кіпрська компанія Green Family LTD, яка також виступає співзасновником "Кварталу 95" в Україні, а її кінцевими бенефіціарами вказані Зеленський і його бізнес-партнери ", – йдеться в повідомленні.

За даними журналістів, на початку 2013 року у Вінницькій області було зареєстровано товариство "Квартал 95". Сфера діяльності – кіновиробництво.

Як стверджують журналісти, дані офіційного реєстру вказують, що за кіпрською структурою стоять давні бізнес-партнери Зеленського по "Кварталу 95": Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефір, сам Володимир Зеленський і бізнесмен Тимур Міндіч.

Були названі також гігантські суми, які надходили на рахунки зазначених юридичних осіб – більше 350 000 000 гривен. Зазначається, що з'ясувати подробиці безпосередньо за московською адресою офісу кореспондентам так і не вдалося.

З'явилася інформація також про те, що одна з московських фірм – "Грін Филмс" – виграла конкурс на отримання часткового фінансування виробництва кінострічки з бюджету РФ. Примітно, що раніше Зеленський заявляв, що його бізнес в Росії був закритий відразу після початку війни на Донбасі в 2014 році.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...