
США значно збільшить кількість своїх військ на території Польщі. Про це заявив посол США у Польщі Джорджетта Мосбахер, передають Патріоти України із посиланням на Financial Times.
Через те, що адміністрація Дональда Трампа активізує свою діяльність у Центральній Європі Вашингтон планує збільшити чисельність своїх військ у Польщі. За словами дипломата, чисельність військового контингенту значно буде збільшена.
– Воно буде значним, перевищувати сотні і сотні. Я думаю, що поляки отримують більшість з того, що їм потрібно, – зазначила Мосбахер.
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...