Хіти тижня. Хай тремтять окупанти! ЗСУ отримають нову зброю

До кінця дії воєнного стану Україна отримає понад 200 одиниць техніки. Таку заяву зробив міністр оборони України Степан Полторак у ефірі телеканалу "Україна", повідомляють Патріоти України.

"Завдяки заходам, передбаченим воєнним станом, за два тижні до військ надійшло понад 100 одиниць техніки. До кінця воєнного стану ми плануємо отримати понад 200 одиниць техніки", - наголосив він.

Ми значно збільшили наші можливості, але ми дуже багато втратили військово-морського флоту у Криму. Ми зробили максимально можливе, щоб відновити боєздатність флоту - ми над цим працюємо", - сказав міністр.

Мадяр продовжує політику Орбана: Угорщина знову блокує вступ України до ЄС, кинувши виклик решті держав євроспільноти

середа, 24 червень 2026, 6:33

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...