Хіти тижня. "Надів американську майку з матюками, напився і чіплявся до чоловіків": Путінського пропаганд*на виганяють з КремльТБ (відео)

Один з одіозних пропагандистів Росії Артем Шейнін, ведучий програми "Время покажет" на "Первом канале", влаштував потворну сцену на корпоративі.

Артем Шейнін

Поведінка Шейніна викликала ажіотаж в російському суспільстві, пропагандист може бути звільнений, передають Патріоти України.

Пропагандист, який в ефірі свого ток-шоу відкрито зізнався у вбивствах людей, знову "відмочив". Він випив зайвого на новорічному корпоративі і намагався споїти своїх колег. При цьому пропагандист матюкався як швець. "Вот эта песня, которую я ввел в эту программу, в этот коллектив, в эту банду, в эту семью, летом, бл**ь 16-го, су*а года. Все, бл**ь, взяли бокалы!" - видав марення п'яний Шейнін у властивій собі агресивній манері.

Він, зокрема, обматюкав одного із співробітників, який не захотів пити. Примітно, що Шейнін, стабільно "поливаючий брудом" Захід у своїй програмі, надів майку з англомовним максимально паскудним і нецензурним написом.Поведінка Шейніна розлютила росіян. Причому обурила їх навіть не кричуща поведінка пропагандиста, а те, що той з співробітниками "жирує" на святі, поки росіяни ледве-ледве зводять кінці з кінцями. "Новый год уже скоро, а у вас так и нет праздничного настроения? Покупка подарков лишний раз вам напомнила о том, что "гениальное" решение нашего правительства с каждым днем продолжает вгонять народ в бедность? Не помогает даже изъятие уличных табло, напоминающих о том, что доллар вот-вот пробьет рубеж в 70 рублей? У меня есть решение! Пропагандист Шейнин вмиг заставит вас забыть о всех проблемах и невзгодах!", - прокоментував відео російський YouTube-блогер з ніком "Все Нормально".

Він обурився, що подібні Шейніну люди працюють на центральному російському каналі. "Ребята ватные! Ну очнитесь вы уже! Вы смотрите и верите тупому быдлу!", - спробував достукатися він до своїх співгромадян.

З ним погодилися підписники. Багато росіян пораділи, що український десантник плюнув Шейніну в обличчя.

Ажіотаж в російському суспільстві з приводу Шейніна настільки великий, що той цілком може позбутися своєї посади.


Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...