Хіти тижня. Вдарити по окупанту: Військові ЗСУ отримали перші БТР-4 з нової української бронесталі (фото)

Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова", що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", передало українській армії перші сім БТР-4, виготовлених із нової вітчизняної броні. Про це заявила прес-служба держконцерну, повідомляють Патріоти України.

"За своїми характеристиками ця спецсталь відповідає найвищим світовим стандартам. Корпуси для БТР-4 виготовлено на Лозівському ковальсько-механічному заводі. На сьогодні у виробництві знаходяться близько 40 таких корпусів", - сказано в повідомленні.

В "Укроборонпромі" додали, що Лозівський ковальсько-механічний завод спільно з Харківським конструкторським бюро імені Морозова та науково-дослідним інститутом конструкційних матеріалів "Прометей" налагодили технологію виготовлення корпусів зі спецсталі марки "71".

Як повідомляв УНІАН, на початку жовтня «Укроборонпром» передав армії 16 танків Т-80 і Т-64, відновлених на держпідприємстві "Харківський бронетанковий завод", а також п'ять БТР-4 нового покоління, виготовлених на держпідприємстві "Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова".

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: