Хіти тижня. Х**ло перелякалося? Путіна прокатав кінь задом наперед (відео)

Президент Росії Володимир Путін прокотився верхи в оточенні жінок напередодні Міжнародного жіночого дня, повідомляють Патріоти України.

Кінь на прізвисько Вандер Вальс виявився норовливим і позадкував разом зі своїм наїзником/ Коня зупинила одна із жінок-кавалеристів. У батальйоні пояснили, що Вандер Вальс, швидше за все, злякався журналістів і звуку клацання затворів фотоапаратів.

Путін привітав працівниць батальйону з Міжнародним жіночим днем і зазначив, що у правоохоронних органах останнім часом служать все більше представниць прекрасної статі.

У Верховній Раді дійшли згоди щодо строків проведення виборів

четвер, 30 листопад 2023, 22:51

Вибори в Україні проведуть тільки після завершення воєнного стану. До такої угоди прийшли в середині листопада всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України. Домовле...

Під Харковом знайшли ворожий склад: Які "подарунки" залишили окупанти (фото)

четвер, 30 листопад 2023, 22:43

Українські прикордонники виявили склад БК на деокупованій території Харківщини. Вміст схованки мають намір "повернути" російським власникам. Про це йдеться в повідомленні МВС, передають Патріоти України. Повідомляється про те, що у схованці знаходилося...