Хіти тижня. Хто демонтуватиме? Стало відомо, коли Гаага винесе рішення щодо нелегітимного Кримського мосту

Арбітражний трибунал в Гаазі повинен почати розглядати клопотання України про порушення міжнародного морського права в зв'язку з будівництвом Росією Керченського моста в окупованому Криму у 2018 році.

Кримський міст. Ілюстрація:ONLINE.UAУ 2019 році Арбітражний трибунал в Гаазі ухвалить рішення за клопотанням Києва про захист суверенних інтересів України в зв'язку з будівництвом Росією Кримського мосту. Таку думку висловила на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради представник президента в парламенті, нардеп від БПП Ірина Луценко, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

"У зв'язку з незаконним будівництвом Керченського мосту, за дорученням глави держави, згідно з конвенцією ООН з морського права, Україна подала в Арбітражний трибунал клопотання про захист суверенних інтересів України... Ми бачимо міжнародну підтримку України з приводу порушення морського права. Думаю, що до кінця 2018 року почнуть розглядати це питання, і в 2019 році ми будемо чекати результату", - заявила Луценко.

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...

Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

субота, 3 червень 2023, 6:36

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі...