Хіти тижня. "Хто не скаче, той м*скаль": Телепропагандисти Путіна знайшли собі черговий доказ, що в Києві "хунта" і вона "фашистська" (відео)

Якщо згадка виспіваного ще у віршах Тараса Шевченка визначення «москаль» є ознакою русофобії, то «пропагандонам» Путіна слід було і Кобзаря записати у «фашисти», і Гоголя. А ще ж є більш дошкульне «кацап» котрим оперував етнічний українець Антон Чехов.

Кремлівські пропагандисти впали в лють згадуючи Євромайдан та жартівливі кричалки " Хто не скаче, той москаль!", зазначають Патріоти України.

Рупори путінського режиму побачили у цьому відгомони нацизму і переслідування за національною ознакою. Бурхлива дискусія з цього приводу розгорілася в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Якщо б на Рос-ТБ наразі підбирали персонал не зі смітника людського матеріалу, а освічених та толерантних журналістів, то напевно знали б, що українською «москаль» те саме що російською «московіт» - стародавня самоназва населення Московської держави, котру самі вживали до 18 сторіччя. Поку не запозичили нову в українців.

Хіти тижня. "В ближайшее время Зеленский ощутит все "прелести" российского шантажа", - Яхно

неділя, 23 лютий 2020, 14:00

"Думаю, в ближайшее время он ощутит все "прелести" российского шантажа. Тактика украинской власти "сохранить Путину лицо" в расчёте на какие-то уступки в лучшем случае (о компромиссе изначально речь вообще не идёт) – ошибочна. И Зеленский, судя по всем...

Галузь підвищеної небезпеки у країні, що пережила Чорнобиль: Головою "Енергоатому" можуть призначити чергового "кварталівця" - Європа вже в шоці

неділя, 23 лютий 2020, 13:45

Кваліфікаційні вимоги до претендента уряд Гончарука знизив практично до "людини з вулиці", не зважаючи на протести ЄБРР. За словами співрозмовника агентства, в даний час таке зобов'язання закріплено наказом Міністерства енергетики та вугільної промисло...