Хіти тижня. "Хто не скаче, той м*скаль": Телепропагандисти Путіна знайшли собі черговий доказ, що в Києві "хунта" і вона "фашистська" (відео)

Якщо згадка виспіваного ще у віршах Тараса Шевченка визначення «москаль» є ознакою русофобії, то «пропагандонам» Путіна слід було і Кобзаря записати у «фашисти», і Гоголя. А ще ж є більш дошкульне «кацап» котрим оперував етнічний українець Антон Чехов.

Кремлівські пропагандисти впали в лють згадуючи Євромайдан та жартівливі кричалки " Хто не скаче, той москаль!", зазначають Патріоти України.

Рупори путінського режиму побачили у цьому відгомони нацизму і переслідування за національною ознакою. Бурхлива дискусія з цього приводу розгорілася в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Якщо б на Рос-ТБ наразі підбирали персонал не зі смітника людського матеріалу, а освічених та толерантних журналістів, то напевно знали б, що українською «москаль» те саме що російською «московіт» - стародавня самоназва населення Московської держави, котру самі вживали до 18 сторіччя. Поку не запозичили нову в українців.

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину в Україні і пообіцяв всім "унікальну" вакцину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч, передають Патріоти України. Глава держави підкресл...