Хіти тижня. "Хто не скаче, той м*скаль": Телепропагандисти Путіна знайшли собі черговий доказ, що в Києві "хунта" і вона "фашистська" (відео)

Якщо згадка виспіваного ще у віршах Тараса Шевченка визначення «москаль» є ознакою русофобії, то «пропагандонам» Путіна слід було і Кобзаря записати у «фашисти», і Гоголя. А ще ж є більш дошкульне «кацап» котрим оперував етнічний українець Антон Чехов.

Кремлівські пропагандисти впали в лють згадуючи Євромайдан та жартівливі кричалки " Хто не скаче, той москаль!", зазначають Патріоти України.

Рупори путінського режиму побачили у цьому відгомони нацизму і переслідування за національною ознакою. Бурхлива дискусія з цього приводу розгорілася в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Якщо б на Рос-ТБ наразі підбирали персонал не зі смітника людського матеріалу, а освічених та толерантних журналістів, то напевно знали б, що українською «москаль» те саме що російською «московіт» - стародавня самоназва населення Московської держави, котру самі вживали до 18 сторіччя. Поку не запозичили нову в українців.

Хіти тижня. "Больше крови!": Кремлівський пропаганд*н запропонував завалити Одесу трупами (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 1:00

Дивує, що деякі громадяни України продовжують симпатизувати росіянам, які мріють про море крові на вулицях українських міст. Про це у своєму блозі розповідає журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В Одессе на ...

Хіти тижня. "Трупів точно буде більше": Експерт пояснив, чим обернеться нова військова ініціатива Росії

четвер, 14 листопад 2019, 0:35

"Госдума РФ одобрила в первом чтении закон, позволяющий посылать срочников и резервистов за пределы России, переведя их на контракт "до прекращения обстоятельств, вызвавших необходимость его заключения", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передаю...