Хіти тижня. Хто "рекламує" "бабусю" Тимошенко: Політолог назвав вірогідних виконавців чорного піару

Невідомі в Києві розвісили антирекламу Юлії Тимошенко на вулиці Турівській. У штабі лідера «ВО «Батьківщини» традиційно звинуватили Петра Порошенка.

Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс, передають Патріоти України.
Він додає, що Юлія Володимирівна стільки має політичних опонентів в опозиційному середовищі, що звинувачувати зайнятого державними справами Порошенка в марній антирекламі Тимошенко - просто смішно. Більш того, президент взагалі не схвалює подібні методи, оскільки вони неефективні.
Павло Нусс вважає, що існує всього два варіанти походження цих бордів. Перший і, швидше за все, найвірогідніший, - замовником цієї акції є сама Тимошенко, яка намагається проілюструвати свою загрозу для президента. Другий можливий варіант полягає в тому, що Юлії Володимирівні потрібно звернутися за роз'ясненнями до штабів Гриценка і Садового, адже вони і є її прямими опонентами. Павло Нусс зазначає, що є ще й третій варіант - це справа рук патріотів - представників середнього або малого бізнесу, які на практиці знають ефект від правління Юлії Тимошенко.

У Путіна рапортують про прискорений запуск у серію "не имеющих аналогов в мире" ударних безпілотників

субота, 17 квітень 2021, 11:29

У техномісті Дубна (Московська область) почали будівництво заводу вартістю 4 мільярди рублів, де мають намір випускати ударні безпілотні літальні апарати на замовлення Міноборони РФ. Будівництвом займеться підприємство "Кронштадт", запуск виробництва д...

Мобілізувати націю для опору: "Скажена собака знову біля наших воріт. Будемо захищатися", - Аваков

субота, 17 квітень 2021, 11:05

Якщо більшість українців твердо стоятимуть за те, щоб дати відсіч російській агресії, Путіну не вистачить батальйонів ні щоб завоювати нашу країну, ні щоб безкінечно довго втримати захоплене. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що на сьогодні...