Хіти тижня. Кінець близько? - З'явився невтішний для Росії прогноз на 2019 рік

У 2019 році в Росії почнуться масові протести, які "поховають" президента Росії Володимира Путіна.

Про це заявив російський аналітик, професор Московського державного інституту міжнародних відносин Валерій Соловей, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо TV.

"Кінець 2019 — початок 2020 рр. може ознаменуватися серйозними соціальними і політичними змінами, масовими виступами. Для Росії це було б уже дуже серйозно насправді", — зазначив він.

У відповідь влада використає "силовий сценарій", який змете першу хвилю протестних акцій, але не більше, запевнив аналітик. "Першою хвилею справа не обмежиться. Я переконаний, що коли в Росії почнеться політична криза — зараз вона перебуває у латентній, прихованій фазі — це буде тривала криза, вона триватиме два-три роки. Вона буде супроводжуватися сплесками, спадами, тобто розвиватися не лінійно, а по синусоїді, як і належить політичним кризам. Але результат її буде один: це перезаснування Росії як держави, тобто утворення нової Російської республіки", — пояснив Соловей.

За попередню обіцянку воліють мовчати: Україна за п'ять років може відмовитися від імпорту газу – Нафтогаз

середа, 20 жовтень 2021, 22:39

Протягом 5 років Україна матиме змогу самостійно забезпечити себе газом та відмовитися від його імпорту. Про це заявив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко під час Українського газового інвестиційного конґресу, зазначають Патріоти України. За йог...

Захисник України на Донбасі зазнав поранень внаслідок обстрілу найманців Путіна

середа, 20 жовтень 2021, 22:05

Російсько-окупаційні війська від початку доби 9 разів порушили режим припинення вогню. Поранень зазнав один український воїн, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу ООС. Біля Березового війська РФ здійснили обстріл зі стрілецької...