Хіти тижня. Кінець близько: "Падение путинского союзника потянет миллиардные потери", - експерт

"В Кремле назвали санкции против Венесуэлы на 18 миллиардов долларов "проявлением недобросовестной конкуренции", - пише у своєму блозі Олександр Кушнарь, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Интересно, какая конкуренция в понимании путинских крокодилов считается "добросовестной"? Может, та, при которой Москва умышленно поддерживает страну в нежизнеспособном состоянии с тем, чтобы она не была способна повлиять на рынок нефти при реальных запасах в 300 миллиардов баррелей?

Недаром после введения американских санкций против венесуэльской нефтяной компании цены на нефть не только не поднялись, но и медленно поползли вниз. Можно себе представить, что будет с ценой на баррель после ухода Мадуро, дни которого, как сказали в Вашингтоне, "сочтены".

Гуайдо уже объявил о смене руководства в венесуэльской нефтянке. Потери российского бюджета от насыщения рынка венесуэльской нефтью померкнет рядом с теми прямыми миллиардными потерями, которые последуют для путинской администрации после скорого и неизбежного краха союзного режима в Каракасе".

Бігають у військкомати відбивати своїх чоловіків: На окупованому Донбасі почалися бунти дружин та матерів мобілізованих (фото, відео)

неділя, 22 травень 2022, 16:41

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей назрівають бунти. Матері та дружини мобілізованих мешканців цих районів влаштовують мітинги біля військкоматів. Вони вимагають, щоб їх рідних повернули додому, кажуть, що їх кинули без зброї та ...

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...