
Намісник Успенської Києво-Печерської лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) вірить, що на території колишнього Радянського Союзу існують відкриті Сполученими Штатами лабораторії, в яких комах, зокрема, комарів заражають хворобами. Така заява намісника Лаври прозвучала в його інтерв’ю пропагандистському ресурсу, передають Патріоти України.
«Те що сьогодні хвороб невидимо, це вони само собою не являються, це являється лабораторією. Ось мені довелося нещодавно почути, що є лабораторій кілька на території колишнього Радянського Союзу, американські, які заражають комарів, заражають інших комах, тварин і випускають у світ для того, щоб нести загрозу населенню», - сказав він.
Ці слова пропагандисти проілюстрували картою України без окупованого Криму, на якій були розміщені значки із черепами, які, вочевидь, позначали такі «лабораторії». При цьому переважна більшість таких значків була поміщена у столиці та західних регіонах.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...