Хіти тижня. "Клятий, загниваючий Захід": Ліза Пєскова поскаржилася на нестерпне життя у Парижі

За словами дочки прес-секретаря президента Росії, Париж, по суті своїй, є дорогим, прокуреним, брудним і хаотичним містом...

Дмитро і Єлизавета Пєскова

Вона написала в своєму Instagram, що прожила в столиці Франції вже вісім років, через що може з упевненістю сказати, що стереотипи про громадян країни "беруться не з повітря", передають Патріоти України.

"Я бачу іншу сторону цього прокуреного міста і в більшості своїй незрозумілих мені жителів. Манерні, прагматичні парижани, всі народи світу, які намагаються чогось досягти і щось довести. Париж – це місце, де лівацтво доходить до абсурду, і люди вже не бачать межі між ідеєю свободи і реальним життям", – розповіла вона.

На думку Пєскової, Париж не є "раєм для обраних", як багато хто думає, переглядаючи фотографії. Вона заявила, що це місце, де можна "вщент напитися на березі Сени", "проїжджати по одному квитку в метро і пояснюватися перед контролерами, роблячи вигляд, що не розумієш французською".

Вона додала, що рідко ходить по ресторанах і не може собі дозволити "шопінг в золотому трикутнику", тому що все дорого. "У Парижі дорого. Париж, по суті своїй, залишився таким же брудним і хаотичним містом, яким описував його Золя", – написала вона.

Пєскова також розповіла, що привозить іноді з Росії сигарети Parliament, тому що у Франції вони коштують близько 9€: "Купити пачку сигарет важливіше, ніж вимкнути в будинку плиту. Адже якщо в квартирі вже почалася пожежа – покурити – все, що тобі залишиться".

Також вона поскаржилася на музику в місцевих нічних клубах, зокрема на виконавця Джастіна Бібера. "Найбільше мене дратує комерційна музика, яка нескінченно повторюється по всьому Парижу (типу Бібера - Sorry). Я особисто терпіти таку не можу і за всіма пунктами віддаю перевагу клубам в Москві", – сказала вона.

Не Путін, а "Васіліч": Стало відомо, хто буде балотуватися в президенти РФ на наступних виборах

субота, 9 грудень 2023, 17:28

У Росії на наступних виборах в президенти замість Путіна буде балотуватися його двійник. Його, зокрема, у РФ кулуарно називають “Васіліч”. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив кандидат психологічних наук, поліграфолог Дмитро Попов, передають...

"Вони вже програли!": Син Трампа зробив скандальну заяву про війну в Україні

субота, 9 грудень 2023, 16:53

Син колишнього президента США Дональд Трамп-молодший розкритикував зовнішню політику США щодо України і заявив, що «Україна вже програла війну з Росією». Про це пише Newsweek, передають Патріоти України. «Немає більше великих воєн, немає більше фінансу...