Хіти тижня. "Клятий, загниваючий Захід": Ліза Пєскова поскаржилася на нестерпне життя у Парижі

За словами дочки прес-секретаря президента Росії, Париж, по суті своїй, є дорогим, прокуреним, брудним і хаотичним містом...

Дмитро і Єлизавета Пєскова

Вона написала в своєму Instagram, що прожила в столиці Франції вже вісім років, через що може з упевненістю сказати, що стереотипи про громадян країни "беруться не з повітря", передають Патріоти України.

"Я бачу іншу сторону цього прокуреного міста і в більшості своїй незрозумілих мені жителів. Манерні, прагматичні парижани, всі народи світу, які намагаються чогось досягти і щось довести. Париж – це місце, де лівацтво доходить до абсурду, і люди вже не бачать межі між ідеєю свободи і реальним життям", – розповіла вона.

На думку Пєскової, Париж не є "раєм для обраних", як багато хто думає, переглядаючи фотографії. Вона заявила, що це місце, де можна "вщент напитися на березі Сени", "проїжджати по одному квитку в метро і пояснюватися перед контролерами, роблячи вигляд, що не розумієш французською".

Вона додала, що рідко ходить по ресторанах і не може собі дозволити "шопінг в золотому трикутнику", тому що все дорого. "У Парижі дорого. Париж, по суті своїй, залишився таким же брудним і хаотичним містом, яким описував його Золя", – написала вона.

Пєскова також розповіла, що привозить іноді з Росії сигарети Parliament, тому що у Франції вони коштують близько 9€: "Купити пачку сигарет важливіше, ніж вимкнути в будинку плиту. Адже якщо в квартирі вже почалася пожежа – покурити – все, що тобі залишиться".

Також вона поскаржилася на музику в місцевих нічних клубах, зокрема на виконавця Джастіна Бібера. "Найбільше мене дратує комерційна музика, яка нескінченно повторюється по всьому Парижу (типу Бібера - Sorry). Я особисто терпіти таку не можу і за всіма пунктами віддаю перевагу клубам в Москві", – сказала вона.

"Повертаємося до того, про що вже говорили": Пристайко вказав на нюанс з перспективами вступу України в НАТО після війни

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:15

Рішення щодо вступу України до НАТО залежатиме від мирного договору про завершення війни між Україною та Росією. Якщо в ньому буде пункт про позаблоковість нашої держави, то про членство в Альянсі більше не йтиметься. У такому разі програє тільки украї...

Є чотири причини: Селезньов пояснив, чому ресурс армії РФ не вичерпується

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:00

Протягом останніх дев'яти місяців країна-агресор Росія веде активну наступальну кампанію та навіть збільшує кількість ділянок, де тривають гарячі бої. Це може свідчити про те, що противник має ресурс для ведення війни ще протягом кількох років, передаю...