Хіти тижня. "Клятий, загниваючий Захід": Ліза Пєскова поскаржилася на нестерпне життя у Парижі

За словами дочки прес-секретаря президента Росії, Париж, по суті своїй, є дорогим, прокуреним, брудним і хаотичним містом...

Дмитро і Єлизавета Пєскова

Вона написала в своєму Instagram, що прожила в столиці Франції вже вісім років, через що може з упевненістю сказати, що стереотипи про громадян країни "беруться не з повітря", передають Патріоти України.

"Я бачу іншу сторону цього прокуреного міста і в більшості своїй незрозумілих мені жителів. Манерні, прагматичні парижани, всі народи світу, які намагаються чогось досягти і щось довести. Париж – це місце, де лівацтво доходить до абсурду, і люди вже не бачать межі між ідеєю свободи і реальним життям", – розповіла вона.

На думку Пєскової, Париж не є "раєм для обраних", як багато хто думає, переглядаючи фотографії. Вона заявила, що це місце, де можна "вщент напитися на березі Сени", "проїжджати по одному квитку в метро і пояснюватися перед контролерами, роблячи вигляд, що не розумієш французською".

Вона додала, що рідко ходить по ресторанах і не може собі дозволити "шопінг в золотому трикутнику", тому що все дорого. "У Парижі дорого. Париж, по суті своїй, залишився таким же брудним і хаотичним містом, яким описував його Золя", – написала вона.

Пєскова також розповіла, що привозить іноді з Росії сигарети Parliament, тому що у Франції вони коштують близько 9€: "Купити пачку сигарет важливіше, ніж вимкнути в будинку плиту. Адже якщо в квартирі вже почалася пожежа – покурити – все, що тобі залишиться".

Також вона поскаржилася на музику в місцевих нічних клубах, зокрема на виконавця Джастіна Бібера. "Найбільше мене дратує комерційна музика, яка нескінченно повторюється по всьому Парижу (типу Бібера - Sorry). Я особисто терпіти таку не можу і за всіма пунктами віддаю перевагу клубам в Москві", – сказала вона.

Багато 200-х та спалених танків: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 жовтня

субота, 1 жовтень 2022, 10:08

Загальні бойові втрати Росії на 1 жовтня орієнтовно склали:

Все буде знищуватися: Данілов прокоментував загрозу з боку Білорусі

субота, 1 жовтень 2022, 9:59

Секретар РНБО переконує, що якщо дислокуватимуться засоби ураження нашої країни, ми їх маємо знищити. Про це Олексій Данілов заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України. Відповідаючи на питання щодо можливості військового уд...