Хіти тижня. Коли розпочнеться військове вторгнення ЗСР у зв'язку з наданням автокефалії для України, - російські ЗМІ

Битва за храми може стати тією "останньою краплею", що переважить усі сумніви Москви

Військове вторгнення Росії в Україну в зв'язку з наданням автокефалії для України можливе в тому випадку, якщо набудуть масового характеру "битви за храми", особливо за символічно важливі - Києво-Печерську та Почаївську лаври. В цьому переконує ліберальна Новая газета, зазначають Патріоти України.

За прогнозами видання, різкого переходу монастирів і парафій Московського патріархату в "канонічну" автокефалію на перших порах не буде, але з часом цей процес стане досить стійким і планомірним.

Уточнюється, що нібито потрібно кілька місяців, щоб вляглися пристрасті, що кипіли напередодні собору, і надання Томосу про автокефалію, щоб, врешті-решт, пройшли президентські вибори (призначені на березень 2019 року), і проект автокефалії очистився від політичного пилу.

За наводкою партизан: базу бронетехніки РФ в окупованому Первомайську на Луганщині уразив HIMARS

четвер, 9 лютий 2023, 11:56

За попередньою інформацією, на території підприємства знаходилося більше тридцяти одиниць важкої бронетехніки і автотранспорту противника. За інформацією Генштабу ЗСУ, противник, намагаючись взяти під повний контроль Луганську область, продовжує зосере...

В Японії назвали число російських генералів, яких ліквідували в Україні

четвер, 9 лютий 2023, 11:44

Японські розвідники вважають, що в Україні вже загинуло понад 20 генералів російської армії. Висока смертність серед командувачів армією РФ погано позначається на військах окупантів, передають Патріоти України. Генерал у відставці і екс-глава штабу Сух...