Хіти тижня. "Коридор" на Крим і далі до Придністров'я: Американський генерал переконує, що Путін замислив повністю відрізати Україну від моря

З кожним днем спливають все нові факти того, яким варварським способом країна-агресор має намір вдарити по українській державі.

Бен Ходжес

Генерал Бен Ходжес, який є колишнім командиром армії Сполучених Штатів Америки в Європі, заявив, що провокація Москви з захопленням трьох військових кораблів України і полоном їхніх екіпажів є якоюсь пробою пера військовими російського агресора, передають Патріоти України.

Ходжес переконаний, що військовослужбовці ВМС України героїчно пожертвували собою, не ведучись на провокації російських військових, а це, в свою чергу, не дозволило ЗС РФ приступити до другого етапу.

Він стверджує, що кремлівські злочинці не відмовилися від свого головного завдання, що виникло після того, як стала очевидною неможливість розриву української держави в 2014 році, не захопивши південний схід. Тому, як стверджує Бен Ходжес, після незаконної окупації Криму постало завдання про те, щоб прокласти коридор по суші на сам півострів. Генерал упевнений, що саме з таким розрахунком робляться провокації в акваторії морів, а сам президент Російської Федерації планує здійснити захоплення не тільки міста Маріуполя, як найважливішого стратегічного об'єкта, але і всієї берегової лінії України. Американський військовий підкреслив, що в разі розвитку подібного сценарію у Росії з'явиться сухопутний зв'язок з анексованим Кримом.

Наостанок Ходжес додав, що в наступні півроку Путін не зважитися зробити будь-яких військових дій. Однак, як вважає генерал, як перспектива саме таке завдання поставлене перед військовими РФ, яке полягає в тому, щоб витіснити українську державу з акваторії Чорного моря, а також влаштувати блокаду фундаментальних портів України і прокласти сухопутний коридор в Кримський півострів.

Новофедорівка була "анонсом" серії ударів по Криму, далі буде Кримський міст, - Жданов

четвер, 11 серпень 2022, 8:58

Удар України по аеродрому в окупованому Криму був лише першим кроком і своєрідним "анонсом" для російських загарбників, що будуть і наступні удари, передають Патріоти України. Таким чином Україна показала, що вона зможе наносити вогневе ураження на всю...

ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

четвер, 11 серпень 2022, 8:47

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України. На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну акти...