Хіти тижня. Кремль готується: Піонтковський оцінив загрозу великої війни Путіна в Україні

Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці".

Фото: inforesist.org

Велика континентальна війна Росії на території України прискорить падіння і можливий розпад російської держави, проте, Кремль може готуватися до неї. Про це розповів російський опозиціонер і журналіст, який перебуває в політичній еміграції в США, Андрій Піонтковський, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Коментуючи слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України про ознаки підготовки Росії до "масштабних провокацій і наступальних дій", він зауважив: "Така війна тільки прискорить падіння і можливий розпад російської держави. Але інформації про те, що такі приготування ведуться, я цілком довіряю, тим більше що вона збігається з інформацією західних держав".

На думку Піонтковського, з одного боку, Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці"

При цьому є два шляхи виходу із ситуації: військова ескалація або "гібридна капітуляція". Остання може бути пов'язана, зокрема, з розміщенням миротворчих сил ООН на всій окупованій території сходу України, "аж до російського кордону", - уточнив Піонтковський.

"Путін в більш-менш нормальній обстановці пішов би на цей варіант. Тиск в цю сторону, звісно, є. Але для Путіна особисто це в будь-якому випадку сприймалося б як політична поразка і послаблювало б його внутрішні позиції всередині правлячого угруповання", - констатував він.

Таким чином, "холодний розум штовхає його до гібридної капітуляції, а всі його порочні пристрасті штовхають його до військової ескалації", - резюмував опозиціонер.

На окупованій лівобережній Херсонщині показово катують українців, які відмовляються від паспортів РФ – ЦНС

неділя, 26 березень 2023, 5:55

На захоплених територіях Херсонської області російські окупанти застосовують погрози і показові покарання щодо людей, які відмовляються отримувати російські паспорти, повідомляє Центр національного спротиву. "Місцеве населення тимчасово окупованих тери...

Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...