Хіти тижня. Кремль готується: Піонтковський оцінив загрозу великої війни Путіна в Україні

Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці".

Фото: inforesist.org

Велика континентальна війна Росії на території України прискорить падіння і можливий розпад російської держави, проте, Кремль може готуватися до неї. Про це розповів російський опозиціонер і журналіст, який перебуває в політичній еміграції в США, Андрій Піонтковський, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Коментуючи слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України про ознаки підготовки Росії до "масштабних провокацій і наступальних дій", він зауважив: "Така війна тільки прискорить падіння і можливий розпад російської держави. Але інформації про те, що такі приготування ведуться, я цілком довіряю, тим більше що вона збігається з інформацією західних держав".

На думку Піонтковського, з одного боку, Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці"

При цьому є два шляхи виходу із ситуації: військова ескалація або "гібридна капітуляція". Остання може бути пов'язана, зокрема, з розміщенням миротворчих сил ООН на всій окупованій території сходу України, "аж до російського кордону", - уточнив Піонтковський.

"Путін в більш-менш нормальній обстановці пішов би на цей варіант. Тиск в цю сторону, звісно, є. Але для Путіна особисто це в будь-якому випадку сприймалося б як політична поразка і послаблювало б його внутрішні позиції всередині правлячого угруповання", - констатував він.

Таким чином, "холодний розум штовхає його до гібридної капітуляції, а всі його порочні пристрасті штовхають його до військової ескалації", - резюмував опозиціонер.

Ворог задумав нові провокації:РФ обстрілюватиме Нікополь та Марганець безпосередньо з майданчика ЗАЕС, - Енергоатом

четвер, 8 грудень 2022, 14:24

Російські війська розмістили реактивні установки "Град" безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива на ЗАЕС. "Енергоатом" попереджає про можливі провокації з боку Росії, передають Патріоти України. Важк...

"Україна переможе, Путін вбивця": В окупованому Криму наважилися на сміливу патріотичну акцію (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 14:01

У тимчасово окупованому Росією Криму українські патріоти влаштували нову сміливу акцію. У людних місцях вони залишили символи руху опору. Крім того, українці нагадали загарбникам, що Крим – це Україна, а кремлівський диктатор Володимир Путін – вбивця. ...