"Люди, які були помилувані і стали об'єктами шпигунських обмінів (і які не повернулися до активної розвідувальної роботі проти своєї рідної країни), як правило, не повинні ставати жертвами відплати", - йдеться в матеріалі приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, передають Патріоти України.
Відзначається, що якщо напад на Скрипаля зробила Росія, то він суперечить давно встановленому протоколу в сфері шпигунства - такі дії можуть підірвати саму концепцію шпигунських обмінів.
"Однак, з огляду на безсоромність, з яким російська розвідка працює при Путіні, і відсутність реальних наслідків цих нахабних дій, очевидно, немає ніяких причин вважати, що подібні правила будуть дотримуватися. Дійсно, в Кремлі переписують правила для нинішньої війни розвідок, як їм заманеться", - пише віце-президент департаменту тактичного аналізу Stratfor Скотт Стюарт.
Незважаючи на те, що Росія продовжує такі обміни з Заходом, Кремль нагадує своїм розвідникам, що зрада може привести до смерті навіть в країні політичного притулку, відзначає він. "Довга рука російської розвідки дістане і вб'є їх - і їхні сім'ї, що є ще одним давнім табу. Такий страшний меседж, який Росія посилає своїм нападом на Скрипаля. І він абсолютно точно був отриманий, навіть якщо Скрипалю і його дочці в кінцевому підсумку вдасться вижити", - додав Стюарт.
У 2026 році Литва має намір стати першою країною-членом НАТО, оборонні видатки якої перевищать 5% від ВВП. Про це заявив в Анталії міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс, передає "Укрінформ", передають Патріоти України. . "Для Литви є три прі...
У районі населеного пункту Липці Харківської області зафіксовано загострення бойової ситуації. Про це у телеетері заявив речник ОТУ "Харків" Павло Шамшин, передають Патріоти України. "Хочу звернути увагу на ситуацію в районі населеного пункту Липці. Та...