Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни забились в істериці через нову українську дитячу гру

Чкрепи занепокоїлися через те, що в Україні з'явиться патріотична настільна гра «УПА - відповідь нескореного народу».

Автором і розробником цієї новинки став Інститут національної пам'яті, який і анонсував її вихід на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Відзначається, що гра буде представлена до Дня захисника України, а саме - 13 жовтня. Вона стане своєрідним продовженням серії історичних настільних ігор, оскільки перша частина з'явилася в 2017 році і називалася «Українська революція 1917-21 років. Сто років боротьби».
«На відміну від першої розробки, гра про УПА розроблена більш динамічною, в ній з'явилися елементи тактики і стратегії. Крім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям і підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців. Це перша частина гри, яка фокусує свою увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів - нацистів і радянських каральних підрозділів НКВС», - розповідають про сюжет гри її автори.
Ймовірно, саме той факт, що в ньому присутня боротьба проти цієї структури СРСР і розлютив російських пропагандистів. Зокрема, на новина моментально відреагував телеканал НТВ, який розмістив її в своєму Telegram-каналі.

"По цукру поговорю з Трепаком": У мережу злили цікаву переписку нардепа в Раді (фото)

середа, 16 жовтень 2019, 18:14

Народний депутат-мажоритарник від президентської партії "Слуга народу" В'ячеслав Медяник прямо в сесійній залі Верховної Ради обговорював, як вирішити питання з прокуратурою. Переписка парламентарія зі співрозмовником, підписаним як "Саша Яровий", в се...

"Рука Москви": Мережу повеселило нове відео з Ківою в Раді

середа, 16 жовтень 2019, 17:56

У мережі опублікували відеозапис за участю народного депутата Верховної Ради України від "Опозиційної платформи - За життя" Іллею Ківою. Ролик зробив фотограф Ян Доброносов і розмістив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. На відео ...