Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни забились в істериці через нову українську дитячу гру

Чкрепи занепокоїлися через те, що в Україні з'явиться патріотична настільна гра «УПА - відповідь нескореного народу».

Автором і розробником цієї новинки став Інститут національної пам'яті, який і анонсував її вихід на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Відзначається, що гра буде представлена до Дня захисника України, а саме - 13 жовтня. Вона стане своєрідним продовженням серії історичних настільних ігор, оскільки перша частина з'явилася в 2017 році і називалася «Українська революція 1917-21 років. Сто років боротьби».
«На відміну від першої розробки, гра про УПА розроблена більш динамічною, в ній з'явилися елементи тактики і стратегії. Крім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям і підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців. Це перша частина гри, яка фокусує свою увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів - нацистів і радянських каральних підрозділів НКВС», - розповідають про сюжет гри її автори.
Ймовірно, саме той факт, що в ньому присутня боротьба проти цієї структури СРСР і розлютив російських пропагандистів. Зокрема, на новина моментально відреагував телеканал НТВ, який розмістив її в своєму Telegram-каналі.

Недоречна скромність: Квартири в Києві, будинок в Італії, готель у Грузії, годинники та автомобілі - що з декларації Зеленського приховала пресслужба президента

неділя, 31 травень 2020, 20:05

Чомусь в новину з Банкової не потрапила інформація про майно президента та його родини. Зокрема, згідно з декларацією на сайті НАЗК, у розділі нерухомого майна зазначено житловий будинок у 353,5 кв. м у селі Іванковичі Васильківського району Київської ...

"Мер" і х#й, - Скандальний "слуга народу" на тлі непристойного слова записав агітаційний ролик і помилився в підписі до нього (відео)

неділя, 31 травень 2020, 19:58

Починається ролик на Шулявському мосту, на одній з опор за спиною нардепа видно слово "х#й". Нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що втомився від "туєвого" міста та "туєвого" мера і планує брати участь у праймеріз політсили на цей пос...