
Перехід кораблів ЗСУ в Чорному морі, під час якого росіяни захопили в полон українських моряків, був спланованим для виконання рішення Ради національної безпеки про нарощування корабельно-катерного угруповання. Про це заявив командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко в інтерв'ю "Крим.Реаліі", нагадавши, що вони відповідно до плану здійснювали перехід із пункту базування "Одеса" в пункти базування "Бердянськ" і "Маріуполь", повідомляють Патріоти України.
"Те, що там якісь чутки поширює президент Російської Федерації, що вони йшли підривати міст, — та кому цей ваш міст потрібен?! Навіть за наявності того озброєння на катерах. Та це абсурд — йти якимсь камікадзе підривати той міст. Він і так завалиться через декілька років, тому що спроектований невірно й стоїть на зламі тектонічних плит", — зазначив він. За словами Воронченка, той факт, що на борту катерів були курсанти військового інституту на стажуванні, ще раз підтверджує, що "ми здійснювали мирний перехід".
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою