Хіти тижня. Криза шаудауна: Трамп виступив з екстреним зверненням до нації (відео)

Президент США запропонував конгресу компроміс. Однак зі стіною на мексиканському кордоні відмовлятися не хоче.

Президент США Дональд Трамп запропонував демократичній партії підтримати виділення $5,7 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою в обмін на надання деяких преференцій мігрантам. Трансляція звернення президента до нації у зв'язку з шаудауном в країні велася на офіційній сторінці Білого дому в Twitter, зазначають Патріоти України.

Крім того, Трамп запропонував виділити $800 млн на гуманітарні програми і $805 млн на боротьбу з поширенням наркотиків на кордоні. Президент вказав на те, що 78 тис. американців щорічно гине від наркотиків, які потрапляють у США з-за кордону.
Він заявив про надання можливості для мігрантів подавати прохання про притулок у США за кордоном.
При цьому він заявив про готовність продовжити на три роки розпорядження, згідно з яким 700 тисяч осіб у США будуть захищені від депортації за програмою захисту юних мігрантів DACA.
Крім того, він запропонував продовжити статус захисту від депортації для мігрантів із десяти країн.

Трамп підкреслив, що імміграційна система США "зламана", і гуманітарна криза на південних кордонах США має бути вирішено негайно.

"Я обіцяв, ще будучи кандидатом, що вирішу цю кризу, і я вирішу її так чи інакше. Нашій імміграційній системі повинні заздрити по всьому світу. І вона не повинна бути проблемою", — сказав він.


"Узгодили з Сі Цзіньпіном": Жданов розкрив задум Путіна і Лукашенка з ядерною зброєю в Білорусі

середа, 29 березень 2023, 14:55

Російський і білоруський диктатори Володимир Путін і Олександр Лукашенко погодили з Сі Цзіньпіном розміщення ядерної зброї на території Білорусі, впевнений полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов. В інтерв'ю "Главреду" він зазначив, що Путін п...

Пригожин терміново кидає елітних бійців під Авдіївку: Експерт пояснив, що це означає

середа, 29 березень 2023, 14:47

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин вирішив перекинути "еліту" свого злочинного угруповання на Авдіївський напрямок. Військовий оглядач Олександр Коваленко трактує таке рішення Пригожина як політичним, передають Патріоти України. Коваленко зауважує, що...