Хіти тижня. "Курмаршал следующий": Мережу розсмішив вираз обличчя Захарченка під час церемонії прощання із Мамаєм (фото)

Після прощання тіло бойовика під посиленою охороною доставлять в Осетію, де і відбудуться його похорони.

Мамая вбили, а Захарченко злякався. Фото: соцмережі.

У соцмережі жителі ОРДО виклали фото ватажка "ДНР" на церемонії прощання з ліквідованим бойовиком «Мамаєм». На обличчі Олександра Захарченка застиг неприхований страх, передають Патріоти України.
Донеччани в соцмережах повідомляють, що центр міста перекритий, а на підступах до театру, де проходила церемонія прощання, виставлено охорону. У своїх коментарях до фото люди пишуть: «Студентов в приказном порядке согнали на похороны», «Захарченко понимает, что, как и Мамай, может с**хнуть в любой момент», «Курмаршал следующий», «А Захарченко-то страшно, у него не просто страх, а животный страх. Так смотрят люди, которые понимают, что дни их сочтены», «Очередной „местный шахтер“ ушел на корм червям, на одного фашистского оккупанта на Донбассе стало меньше», «Мамаю, видать, лицо подрихтовали хорошенько, раз гроб открыли», «А георгиевской лентой гроб перекрыли, это чтоб Мамай не вылез».

"Всюди вибухи і дим": Бомбардувальники Росії провели масовану атаку після бійні в Ідлібі (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 15:57

Літаки Повітряно-космічних сил Росії провели масовану атаку після бійні в Ідлібі. Відео ударів опублікував у своєму Twitter-акаунті військовий аналітик Бабак Тагвей, передають Патріоти України. За його словами, в повітрі знаходяться бомбардувальники Су...

Хіти тижня. "Капитулянтство Зеленского побудило Кремль нанести по Украине болезненный и унизительный удар", - Стельмах

п’ятниця, 28 лютий 2020, 15:30

"Кремль нанес Офису президента Украины болезненный и унизительный удар именно в том момент, когда президент Украины Владимир Зеленский и партия "Слуга народа" серьезно увязли в собственных "мирных инициативах". Дискуссии по поводу возможности продавать...