Хіти тижня. "Курмаршал следующий": Мережу розсмішив вираз обличчя Захарченка під час церемонії прощання із Мамаєм (фото)

Після прощання тіло бойовика під посиленою охороною доставлять в Осетію, де і відбудуться його похорони.

Мамая вбили, а Захарченко злякався. Фото: соцмережі.

У соцмережі жителі ОРДО виклали фото ватажка "ДНР" на церемонії прощання з ліквідованим бойовиком «Мамаєм». На обличчі Олександра Захарченка застиг неприхований страх, передають Патріоти України.
Донеччани в соцмережах повідомляють, що центр міста перекритий, а на підступах до театру, де проходила церемонія прощання, виставлено охорону. У своїх коментарях до фото люди пишуть: «Студентов в приказном порядке согнали на похороны», «Захарченко понимает, что, как и Мамай, может с**хнуть в любой момент», «Курмаршал следующий», «А Захарченко-то страшно, у него не просто страх, а животный страх. Так смотрят люди, которые понимают, что дни их сочтены», «Очередной „местный шахтер“ ушел на корм червям, на одного фашистского оккупанта на Донбассе стало меньше», «Мамаю, видать, лицо подрихтовали хорошенько, раз гроб открыли», «А георгиевской лентой гроб перекрыли, это чтоб Мамай не вылез».

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...